Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Egy-két kérdésre tudnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy-két kérdésre tudnátok válaszolni gyorsan? (sürgős)

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy tegnap a barátnőmmel szeretkeztünk gumi nélkül, de mielőtt elmentem volna kihúztam a péniszemet, csak 3-4 másodperccel utána mentem el, de olyan hülye módon mindenféle élvezett nélkül,csak úgy kicsurgott.. :SS, előtte 1-2 órával már szexeltünk gumival, de utána pettingeltünk egy keveset, szóval szerintem az első aktus maradványai teljesen eltűntek a második, gumi nélküli után

A barátnőm vasárnap óta nem menstruál, ha ez fontos lenne vmilyen szempontból.

Most már tudjátok a történetet, hogy mi hogyan volt..


én nagyon aggódom, hogy esetleg mégis lehetett valami baj, ezért szerintem barátnőmmel megbeszélem gyorsan, hogy esemény utáni tablettát vegyen be


Kérdéseim:

-milyen orvoshoz lehet menni? körzeti,nőgyógyász stb?

-szülők tudta nélkül meg lehetne ezt oldani, hogy felírják neki?(jobb lenne, ha nem tudnának róla.. de ha muszáj, hát muszáj..)

-mennyibe kerül(nek) a tabletták?(mind1 az ár, csak, hogy tudjam kb. mennyivel számoljak:D)

-tegnap délután 3 és 4 között történt az eset, legkésőbb mikor veheti be?


17/f vagyok barátnőm 16 éves


előre is köszönöm a válaszokat! =)


2012. jan. 19. 17:42
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
miért lett volna kevésbé veszélyesebb, ha első így, második meg gumiba?
2012. jan. 19. 18:44
 12/19 anonim ***** válasza:

Az is veszélyes lett volna, azt se csináld.

De így a húgycsövedben maradhattak spermiumok, amiket a következő aktus során az előváladék kimosott.

Egyébként az is eszedbe juthatna, hogy most egy ilyen baromság miatt szedheti be a tablettát. És ugye 3 hónapon, vagy inkább fél éven belül nem szabadna többször használni.

Ha egyszer kiszakad a koton mit csináltok?

2012. jan. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
tudom, üres ígéretnek látszik, de szerintem most egy jó ideig leteszek a szexről.. amúgy is foltyon az az érzés van bennem, h vmi rossz dolgot csinálok.. amúgy meg csak még annyit, hogy miután az első megvolt, utána pettingeltünk, és azután elmentem még 2szer is wc-re.. szóval.. az még esetleg lehetséges, hogy így kijöhetett a maradék spermium ?:S
2012. jan. 19. 18:55
 14/19 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy a pisi nem moss aki teljesen a spermiumokat..
2012. jan. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Már nem tök mindegy? Megtetted, most már hiába agyalsz rajta.

Nem a szexről kell lemondani, csak ésszel csinálni, nem idióta kretén módjára.

2012. jan. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Legalább beismered, hogy te voltál a görény, és ez jó. Remélem, a jövőre nézve egy kicsit megváltozik a szexhez való viszonyod!

A kérdésekre mások válaszoltak. Még annyit fűznék hozzá, hogy az esemény utáni tabi hatásfoka 86%. Ezt azért tartsátok szem előtt!

2012. jan. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Figyelj, az ilyen megtörténik, pláne, ha fiatalok vagyok, ne büntesd magad miatta feleslegesen, látszik rajtad, hogy így is éretten viselkedtél, hiszen mindent megkérdeztél, és átérzed a helyzet komolyságát. Nem kell szex-elvonokúrára küldened magad, egyszerűen csak ezentúl figyelj(etek) jobban.
2012. jan. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, főleg az utolsó válaszolónak szeretném még megköszönni, hogy normális hangnemben írt, és nem lecseszett.. :) Ma reggel voltunk nőgyógyásznál, kedves volt nagyon, megvizsgálta barátnőmet gyorsan, aztán finoman tudtunkra adta, hogy legközelebb ilyet ne..:) amit persze mostantól betartunk 100%-ban (komolyan mondom, mert két ilyen álmatlan éjszakát még1szer átélni..), aztán felírta az eseményutánit 5660 forint volt, és egyből kiváltottuk, hazamentünk bevette, és nagy szerencsénkre eddig (délben vette be) nem jelentkezett semmiféle mellékhatás:) Ja, igen és felírt a barátnőmnek egy olyan fajta fogamzásgátlót is, ami az átlagnál kevesebb hormont tartalmaz, 3 havi adag 5500 forint, és a Richter gyártja, azt is kiváltottuk, és nemsokára elkezdjük majd használni. :)


(Remélem, ha esetleg másnak lenne hasonló baja, akkor ez a kiírt kérdés, és a válaszok segítenek. :)

2012. jan. 20. 21:40
 19/19 anonim ***** válasza:
16 évesnek fogamzásgátló. Gratulálok az orvosnak meg nektek is...:(
2012. jan. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!