Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Első alkalom? Tippek,? mennyir...

Első alkalom? Tippek,? mennyire fáj? (lánynak)

Figyelt kérdés
2013. aug. 26. 21:27
 1/5 Sir Sarcasm ***** válasza:
Lehet, hogy nagyon fog fájni, lehet, hogy kevésbé. Mennyire vagy szűk?
2013. aug. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
egy nagy löket és nem fáj, lassú löket fáj
2013. aug. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Most mit kell tippelni?Hogy mennyire fog neked fájni?? :)
2013. aug. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyire vagy szűk, mennyire állsz készen rá, mennyire tudsz ellazulni, fel izgulsz -e rendesen, barátod mennyire lesz gyöngéd és óvatos, tehát vannak tények amik meghatározzák, amúgy van akinek nagyon fáj, van akinek kevésbé, rám az első volt igaz, tehát nekem nagyon fájt, meg 2. alkalomnál szakadt csak át rendesen a szűzhártyám. De ki lehet bírni, ha főleg azzal a fiúval fekszel le akit nagyon szeretsz, mert ez is fontos! 28N
2013. aug. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha használsz tampont/ujjaztak már meg, akkor kevésbé fog fájni, a lényeg, hogy nedves legyél, lazulj el, ne szorítsd össze ha be akar hatolni. Szerintem misszionáriusba csináljátok, én is úgy vesztettem el, bár utána jött a kutya, abban hatalmasat lehet élvezni. A lényeg: lazíts és élvezd!:)
2013. aug. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!