Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nektek milyen volt az elso...

Nektek milyen volt az elso alkalom?

Figyelt kérdés
Felek,hogy mivel en meg tapasztalatlan vagyok,csalodast okozhatok partneremnek az elso alkalomkor.En meg szuz vagyok,de o mar nem az.Attol tartok hogy nem fogom birni s.Mit tehetek....

2013. szept. 4. 19:22
1 2
 1/14 anonim válasza:
először is: lány vagy fiú vagy? :)
2013. szept. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
lany :)
2013. szept. 4. 19:24
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Lelkileg jó. Testileg nagyon fájt.


23l

2013. szept. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy "nem fogom bírni"? Gondolod, hogy annyira fájni fog, vagy mi? Nem a kivégzésedre készülsz, te. :) Megvan az az előnyöd, hogy szűz vagy, nyilván nem a Végzet Asszonyát látja benned, nem kell megfelelned semmilyen elvárásnak. Viszont ha ennyire félsz, talán még nem kéne erőltetni...
2013. szept. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ja, és nem fájt. Furcsa volt, hiszen sose éreztem még ilyet, de fájdalom nem volt. Őrülten fel voltam izgulva, és akartam, ennyi a "titok". Nem kell parázni.
2013. szept. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
kosz a vallaszokat :D
2013. szept. 4. 19:31
 7/14 anonim válasza:

Tőlem nem várt el semmit a párom, sőt még félt, hogy béna lesz, mert még nem vette el senkinek a szüzességét. Ha szeret a párod és törődik veled, akkor óvatos lesz és nem fog annyira fájni. Az egyébként is egyén függő, hogy mennyire fáj.

Figyeljetek arra, hogy eléggé felizgasson, ne görcsölj rajta, mert kiszáradsz, befeszülsz - na akkor fájni fog!

Ha értelmes ember a párod, nem fog semmit elvárni. Engedd el magad, csináld, ami jól esik, csókolgasd, simogasd és amikor eljön a pont, csak lazítsd el magad :)


19L

2013. szept. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
100%
Nekem nem fájt egyáltalán , max egy nagyon picit ,de szerintem ha béna is vagy akkor mi van ? Amúgy meg nem tudod elbénázni annyira szerintem :) Sok sikert :)
2013. szept. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
gőzöm sincs, a blokk elveszett...
2013. szept. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintem először tisztázd, hogy akarod-e. Ha igen, akkor olyan helyen történjen, ahol nyugodtan lehettek. Legyen jó sok előjáték, simogatás, csók (persze kérdés, hogy eddig mit csináltatok: orál, ujjazás stb.), lazíts, próbálj nem görcsölni.

Én azért ajánlanék biztos ami biztos egy kis síkosítót is.

2013. szept. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!