Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A 17-18 éves SZÉP lányok...

A 17-18 éves SZÉP lányok között van még szűz?

Figyelt kérdés

Nem keresek ilyen lányt, mivel magam is lány vagyok, ráadásul hetero. Csak érdekel, ki mint látja ezt a környezetében.


Tényleg a szép (átlagnál szebb, de nem a nagyon szép kategória), csinos lányokra gondolok! Szerintetek?


2013. szept. 1. 01:28
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
9-es, ne titkold, neked is könnyebb lesz, ha elmondod nekem :D
2013. szept. 1. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
És 10-es, te se titkold :)
2013. szept. 1. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
Ha van ilyen lány, akkor mi az oka annak, hogy nem tette meg még senkivel sem? Mik lehet a háttérben?
2013. szept. 1. 01:40
 14/30 anonim ***** válasza:

szerintem sokan várni akarnak az igazira, vagy addig míg elég érettek nem lesznek (bár manapság ez egyre ritkább)

nekem az volt az oka, h elég csendes és visszahúzódó vagyok és az első barátom 17 évesen volt, gy esélyem sem volt korábban elveszteni a szüzességem.

2013. szept. 1. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
Igen, én vagyok az élő példa rá! Addig nem is lesz semmilyen kapcsolatom, amíg nem találok egy normális pasit. Nincsenek nagy igényeim, de ha már azt mondom: ne legyen páwa, ne legyen kocka, legyen egy minimális esze, már ki is esett a korosztályon 60%-a a sorból.
2013. szept. 1. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
# 11 Egész pontosan mit is kéne elmondanom neked? :D
2013. szept. 1. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
Pl a nevét, vagy egy fb profil is megteszi ;)
2013. szept. 1. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Ez kicsit sem igy működik, f_szikám... :D
2013. szept. 1. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
10 es vagyok. Az az oka, hogy a csajszi nem talált még olyan pasit akit szerethetne kivéve egyet, de azzal csak csókig jutottak mert a srác p..öcs volt... és hát ha nincs szerelem minek szexelne csak azért, hogy ne legyen szűz? Egyébként valszeg azért is szűz mivel nem egy hü.lye pi.csa mint a mostani korosztályos lányok, hogy összefekszik akárkivel. Egyetemista, gyönyörű, okos, szűz lány :)
2013. szept. 1. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Ja, igy már értem. Hát én is 18 voltam, amikor elvesztettem, de azóta csak jobb lett a helyzet, mert magabiztosabb lettem. :)
2013. szept. 1. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!