Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek vannak 18 év vagy...

Szerintetek vannak 18 év vagy fölötte között szűz lányok? És ha igen hogy kell őket "megszerezni"?

Figyelt kérdés
Nekem csak a szűz és félénk lányok jönnek be és az probléma hogy még sose volt barátnőm. Az eddigi próbálkozások mind csődöt mondtak így eléggé padlóra vágta az önbizalmam. Így mit kell tennem?
2012. aug. 19. 14:15
1 2
 1/12 anonim válasza:

Én is így vagyok ezzel.


22f

2012. aug. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
a megszerezni helyett inkább.a meghódítani lenne a jobb szó.
2012. aug. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Igen vannak, pl én is az vagyok :)
2012. aug. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ja azt lefelejtettem hogy 18 éves vagyok. :)
2012. aug. 19. 14:24
 5/12 anonim ***** válasza:
Persze h vannak,én is az vagyok. Csak önmagadat kell adnod,légy kedves,aranyos.A mai lányok azt is nézik h hogyan nézel ki.Ne add fel,azt lehet érezni h nincs önbizalmad.Én is mindig a hülye bunkó tuskókat fogtam ki. Ez van,túl kell lépni rajtuk :)
2012. aug. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hát igen épp ez a probléma én mindig magamat adtam kedves figyelmes voltam meg illemtudó erre semmi. Ráadás egy párszor mondtak olyat hogy "jóképű" vagyok (Bár én ezt nem hiszem hogy az lennék)
2012. aug. 19. 14:36
 7/12 anonim ***** válasza:
Hát szerintem 18 évesen még nem vagy lekésve semmiről, majd ha már 20-on felül is ugyanígy vagy, akkor kezd keresni az okokat, legalább is női szemszögből nézve szerintem. A "szűz és félénk lányok jönnek be"- te is félénk vagy? csak mert ezek a lányok általában nagyon "kommunikálni" sem tudnak, vagy legalább is nehezebben nyílnak meg az emberek előtt, ergo, ha te is ilyen félénk srác vagy és nem nagyon tudsz miről beszélni, akkor valamit kezdj magaddal, mert az ilyen lányok általában azt szeretik, ha beszédesebb a pasi, jobban feloldódnak mellettük.
2012. aug. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Vannak.Sajnos. :(
2012. aug. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én is az voltam,198 évesen vesztettem el,az a baj hogy 17-18 alatt nagyon sok lány van aki nem szűz...

Legyél kedves,őszinte,megbízható, ne akarj semmit sem siettetni,szeresd,ismerd meg

2012. aug. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
bocsi 18 évesen
2012. aug. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!