Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 17 évesen szűz? Mit gondoltok...

17 évesen szűz? Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés
Akinek elmondom legtöbbször kinevet vagy nem hiszi el... Volt barátom meg állítólag nem vagyok csúnya sem. Csak ha elmondtam nekik szakítottak. Azt mondták félnek elvenni. Most akkor mindenki félni fog majd vagy hogy van ez nálatok? :D 17/L

2012. aug. 17. 20:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
37%
Na most tuti lesz tíz ember, aki elvennéé
2012. aug. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Aki kinevet ezért az egy hülye.Miért lenne gond,hogy szűz vagy.Te legalább nem gyerek korban akarod elveszteni.

Ráadásul olyan barát aki ezért cikiz piszkál,az nem is barát

2012. aug. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem azért írtam ki h most legyen 10 ember.. akárkivel amúgy sem csinálnám.Csak érdekelt h ilyenkor mi van a fejetekben ha azt mondjátok h féltek... Én is félek de akik már nem szüzek azoknak is elvette valaki szóval nem értem.
2012. aug. 17. 20:35
 4/14 anonim ***** válasza:
92%
hülyeség.ne is mitől kéne félni?semmi baj ezzel
2012. aug. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
62%
oo.. még azok a fiúk sem csinálták így félnek az ismeretlentől és talán attól hogy leégnek a csaj előtt ha gyengén teljesítenének
2012. aug. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Johii válasza:
100%
Én is 17 éves vagyok és szűz, és nekem sem hiszik el és kinevetnek, de ezzel ne törődj. Aki igazán szeret az nem fog lemondani rólad csak mert fél. És annál értékesebb vagy, jobb mintha már egy szét*rt csaj lennél ami már sajnos egyre gyakoribb. Én már sok pasíval beszéltem erről, és mind azt mondták hogy szimpatikus nekik, és nincs ezzel semmi baj
2012. aug. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

rólam úgy alig hiszik el, hogy még NEM vagyok 16...ennyire szánalmasak lettek a mai fiatal lányok.

TISZTELET a kivételnek...

2012. aug. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Sztem meg kell találod azt az értelmes srácot, aki a helyén kezeli a dolgot: nem értetlenkedik, nem gúnyol ki, nem vihog azért, mert 17 évesen még nem csináltad. Én 22 évesen, közelebb a 23-hoz, vesztettem el, előtte még barátom sem volt, így alakult a dolog... a barátom (28 volt) nagyon kedves volt, megértő, sőt örült is neki, hogy ő nekem az első, és még véletlenül sem röhögött ki. Vannak ilyen férfiak, srácok, csak meg kell találni :).
2012. aug. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
én 19 vagyok és szintén szűz..:D elárulom a 20éves srácok ezt már nagyon értékelik csak a te korosztályod ilyen gagyi..:D de sztem szüneteltesd a dolgot jobb nem egyből valakivel lefeküdni...
2012. aug. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Hmm. rendben köszönöm mindenkinek aki normálisan válaszolt :))
2012. aug. 19. 20:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!