Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 17 évesen szűz? Mit gondoltok...

17 évesen szűz? Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés
Akinek elmondom legtöbbször kinevet vagy nem hiszi el... Volt barátom meg állítólag nem vagyok csúnya sem. Csak ha elmondtam nekik szakítottak. Azt mondták félnek elvenni. Most akkor mindenki félni fog majd vagy hogy van ez nálatok? :D 17/L

2012. aug. 17. 20:32
1 2
 11/14 anonim válasza:
100%

18 es szinten szuz. Amikor valaki kerdezi, hogy az vagyok-e meg azt valaszolom: igen, buszken szuz.

Tuntesd fel erenynek a dolgot, en igy teszem. Elmondom a barataimnak, hogy nalam van egy vonal, amit nem lepek at, amig meg nem talalom a megfelelo fiut hozza. Altalaban meg is ertik! :)

2012. aug. 22. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
69%
Maxi respect!
2012. aug. 22. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ezzel semmi probléma nincs, én nagyon örülnék neki, ha egy szűz barátnőm lenne és én lehetnék az aki az első.

(de ha annyira el akarod veszíteni akkor csak írj nekem)


25F

2012. aug. 22. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Hat 17 evesen szuz oruly neki majd az igazi el veszi nem tartozol a nok lanyok azon resze kozze aki 17 evesen mar tobb f...szt fogott mind kilincset sry a csunya kifejezesert majd ha el jon az ideje el veszted azzal akit szeretsz es kesz... 23 F
2012. aug. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!