Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiuk/Ferfiak! Mit gondolnatok...

Fiuk/Ferfiak! Mit gondolnatok ha a baratnotokrol (24) kiderulne hogy meg szuz a sajat akaratabol?

Figyelt kérdés

Egy teljesen atlagos lanyrol beszelunk, aki sajat akaratabol ugy dontott, hogy csak azzal fekszik le, akiben teljesen megbizik es akit szeret. Nem kizart, hogy csak hazassag utan, felteve hogy a masik felnek nincs kifogasa a hazassag intezmenye ellen.


Nem vallasi okokbol, nem is csaladi hagyomanyok miatt, hanem egyszeruen azert mert egy kulfoldi nagyvarosban nott fel, ott sem a legjobb kornyeken es elborzasztotta az ott elo gyerekek/lanyok/nok eletvitele.


Egyebkent senki sem sejti, hogy meg nem volt ferfival.


Ti mit tennetek miutan megtudjatok? Tegyuk fel, hogy mar egyutt vagytok egy ideje.(2-3 honap)


Koszonom a valaszokat!


2013. aug. 28. 21:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Mert egyébként kinek az akaratából döntenél így, ha nem a sajátodéból? :/ nemvágom. de amúgy nem gáz a dolog. lényegtelen, ki mennyit szexel.
2013. aug. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én várnék rád 2-3 hónapot, ha nagyon szeretlek, bár én nem is vagyok szexmániás. A házasság utánitól viszont félnék, mondjuk már a házasság szótól is kicsit rosszul vagyok.
2013. aug. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ha nagyon szereted várnál 2-3 hónapot?:OO Te aztán egy igazi úriember vagy akkor!


Én fél évet vártam, és akkor is azért esett meg a dolog, mert barátnőm mondta, hogy na oké, felkészült. (20 éves volt).


A kérdésre válaszolva. Ha megtudnám, hogy 24 évesen még szűz a lány, és tényleg úgy gondolnám, hogy na ebből lehet valami komoly, akkor szerintem abban a pillanatban, hogy ezt a történetet előadod, még nagyobb szerelemre lobbannék. Viszont a házasságig én tuti nem tudnék várni! :/

Gyarló ember vagyok, aki ha két túró rudi van a hűtőben nem hagy holnapra egyet sem, inkább megeszem mindkettőt, még akkor is ha tudom, hogy holnap ezért nem eszek ( rudit :D ).

2013. aug. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!