Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiuk/Ferfiak! Mit gondolnatok...

Fiuk/Ferfiak! Mit gondolnatok ha a baratnotokrol (24) kiderulne hogy meg szuz a sajat akaratabol?

Figyelt kérdés

Egy teljesen atlagos lanyrol beszelunk, aki sajat akaratabol ugy dontott, hogy csak azzal fekszik le, akiben teljesen megbizik es akit szeret. Nem kizart, hogy csak hazassag utan, felteve hogy a masik felnek nincs kifogasa a hazassag intezmenye ellen.


Nem vallasi okokbol, nem is csaladi hagyomanyok miatt, hanem egyszeruen azert mert egy kulfoldi nagyvarosban nott fel, ott sem a legjobb kornyeken es elborzasztotta az ott elo gyerekek/lanyok/nok eletvitele.


Egyebkent senki sem sejti, hogy meg nem volt ferfival.


Ti mit tennetek miutan megtudjatok? Tegyuk fel, hogy mar egyutt vagytok egy ideje.(2-3 honap)


Koszonom a valaszokat!


2013. aug. 28. 21:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki.
2013. aug. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem lenne bajom vele! :)
2013. aug. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
38%

semmi különlegeset nem tennék. max mondanák a Jóistennek egy Miatyánkat, hogy nehogy megcsalj valakivel.


Mondjuk amúgy mér vagy szűz? szép vagy, vagy csúnya?

2013. aug. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
melyik külföldi nagyvárosban?
2013. aug. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nem zavarna,de az,ha csak házasság után akarna,az igen.

Nem vagyok házasság ellenes,de ha pl. utána lenne valami difi,akkor nem lenne jó,hogy válni akar.

2013. aug. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha 1 lany nem fekszik ossze mndenkivel az kincs!!!
2013. aug. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

New York.


Arra a kerdesre nem tudok valaszolni, hogy szep vagyok e vagy csunya mert ez relativ. Az viszont teny, hogy akadnak uriemberek akik igy-vagy ugy, de megprobalnak felszedni es nem ertenek a szep szobol, hogy nem akarom.

2013. aug. 28. 21:41
 8/13 anonim ***** válasza:
Az okés, h addig nem akarja, míg nem bízik meg valakiben eléggé, azt szép dolognak tartom, bár 2-3 hónap alatt azért sztem meg lehet ismerni vkit, de hogy házasság után, azt sose értettem, pedig ismertem ilyet fiúban.
2013. aug. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem ragaszkodom a hazassaghoz, bar szerintem romantikus volna a naszejszakan egyutt lenni eloszor. De ez csak az a bizonyos "lila kod", ami minen nonel ott van. :) A lenyeg a szuzesseg kerdese. Ha egy lany 24 evesen meg tapasztalatlan, azt mindenki hulyenek nezi. Foleg ha derult egbol villamcsapaskent eri az informacio mert senki sem sejti rola az igazat.
2013. aug. 28. 21:57
 10/13 anonim ***** válasza:

Nászéjszakán lenne az első minden, csak nem romantikus, mivel az első nagyon tud ám fájni, hiába vigyáz a férfi.


De a kérdésre: szerintem a pasik értékelik, hogy nem feküdtél le a fél világgal, ám akadnak, akik nem szeretnek tanítani (=élvezni akarják a szexet), így ők nem fognak "szeretni".


Ja, és illik az elején megmondani, bár az első petitngnél kiderül ;)

2013. aug. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!