Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Gondolnátok vagy elhinnétek...

Gondolnátok vagy elhinnétek ha egy ilyen fiúról azt mondják hogy szűz?

Figyelt kérdés

Nem kövér, nem alacsony, jóképű. Sokat szokott beszélni, társaságba is eljár.

22éves.


Tehát nem az a kocka gyerek aki wowozik egész nap és nem megy sehova.


2013. febr. 26. 12:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Háháhá :D


Én is így voltam, közbe 23 lettem és senki nem hiszi el, hogy az vagyok. Hát ez van :)

2013. febr. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem hinném el max ha ő mondaná, sőt még akkor sem mert lehet hogy csak ezzel a szöveggel csajozik. Láttam már ilyenre is példát :D
2013. febr. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem túl nagy feneket kerít ennek sok ember. Valójában nem lényeges, hogy ki szűz ki nem. Mert egyrészt magánügy, másrészt nem láthatsz bele a fejébe, a lelkébe, a múltjába és bélrendszerébe csak úgy.
2013. febr. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Ilyen szöveggel lehet csajozni?

A nők többségét nem a tapasztaltak vonzzák?

2013. febr. 26. 13:21
 5/13 anonim ***** válasza:
pl az alkonyat imádó lányokat fel lehet szedni ilyen gagyi kamuval. :)
2013. febr. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
megint csak az a kérdés, érdemes-e ?
2013. febr. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

a pasim wowozik, nem jár sehova mégsem szűz :D (én igen, szóval értitek nem én vagyok az egyetlen ilyen lány akinek ...)

szerintem nem sok logika van ebben, lehet olyan helyzetben félénk amúgy, azért mondják rá

2013. febr. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne?
2013. febr. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

#4


Láttam már ilyet és bejött a srácnak.

2013. febr. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Mért lenne olyan hihetetlen?


Én amúgy sem tapasztaltakra hajtok, ráadásul ránézésre úgysem mondod meg senkiről, hogy volt-e már szexuális kapcsolata a (jobb esetben) másik nemmel avagy sem. Ha valakit kedvelek, azt a - létező vagy nem létező - szexuális életétől függetlenül kedvelem, ha kapcsolatot szeretnék, akkor pedig végképp nem érdekelne, hogy volt-e avagy sem már nővel (habár a szívem mélyén örülnék, ha még szűz lenne a barátom, mert én is az vagyok). Egyedül a nőcsábászok taszítanak, soha nem kéne olyan férfi, akinek ki tudja hány 'bige' megvolt már és ő még büszke is erre. Nem tudnék ilyen emberben igazán bízni. L


Ui.: Az első mondatod úgy hangzik, mintha egy kövér, vagy alacsony, esetleg mindkét tulajdonsággal rendelkező fiúnak aztán nem lehetne 22 évesen már kapcsolata... szerintem mindenki annyi eséllyel indul, amit ő maga ad magának. És persze tesz is az ügy érdekében, mert az itteni csúnya és/vagy alacsony fiúk csak sírnak, pedig lefogadom, hogy min. 90%-uk a való életben SOHA nem próbálkozott nőknél, elkönyvelvén még bármiféle próbálkozás ELŐTT, hogy bizony nem kell egy nőnek sem.

2013. febr. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!