Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ti mit gondolnátok erről 20...

Ti mit gondolnátok erről 20 éves szűz lányról?

Figyelt kérdés
És úgy, hogy emellett nagyon jól is néz ki, csak valahogy sosem jött neki össze a dolog, pedig lett volna rá alkalom, de visszatáncolt. Komoly párkapcsolata nem volt és erkölcsös. Nekem ez kicsit furcsa, ha nem ismerném eléggé a lányt, nem hinnék neki. Ti hinnétek? Mondjuk egyre több ilyen esetről olvasok itt gyakorin. 18/F.
2012. júl. 2. 01:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
mi ebben a fura? az nem fura, mi, hogy 15 évesek szexelnek?
2012. júl. 2. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
sajnálatos módon az nem :/
2012. júl. 2. 02:00
 3/7 Ⱳhite ßelle ***** válasza:

Nem hihetetlen ez, ilyen voltam én is. Mondjuk most se lettem valami tapasztalt.


21/N

2012. júl. 2. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy szép lány, vagy egy akármilyen fiú is, mért ne lehetne szűz 20 évesen? Figyelj, egyesek számára lehet hogy furcsán hangzik, de a szex akárhogy is vesszük, a lehető legközelebbi érintkezés egy emberrel, és meg is lehet érteni szerintem ha egyesek nem akarnak úgy szexelni, hogy csak egy szimpi srác, vagy egy formás lány a sok közül..... valaki akkor is lehet normális ha már 13 évesen elveszti, és akkor is ha 30 évesen, vagy soha, attól még lehet valaki nagyon jó fej önbizalommal teli ember, akinek sokan kedvelik a társaságát.... tehát az tévhit, hogy csak az lehet normális aki már 15 évesen elvesztette....
2012. júl. 2. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a legjobb barátnőm 24 éves és szűz. Apukája egy szadista állat, elváltak a szülei, de mikor kicsi volt, őt is sokszor megverte, megalázta, ahogy az anyukáját is. Én megértem, hogy tart a pasiktól, és nem is rágom a fülét emiatt. Ha talál valakit, akiben megbízik, úgyis lefekszik vele és kész. Neki sem volt még olyan hű, de komoly kapcsolata, csak 2 párja volt, a hosszabb kapcsolat is csak fél évig tartott, aztán szakított a fiúval, mert volt néhány megnyilvánulása, ami az apjára emlékeztette. És az, hogy egy 14-17 éves lány azt mondja neked, hogy már nem szűz, az nem jelent semmit, mert nekik egyszerűen ciki szűz lenni. Nyilván egy 20 éves már tudja, hogy ilyenben nem érdemes hazudni, főleg, ha ez a dolog fontos neki. 25N
2012. júl. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Utolsó ezt szépen le írtad. :)

Igen hihetsz neki. Én 15l vagyok és nem egy nem két alkalmam lett volna fiúkra, tehát már el is veszíthettem volna.

De nekem egyszerűen ilyen természetem van, nem azért mert a szüleim nem engednék meg, vagy ilyesmi hanem mert egyszerűen ilyen a személyiségem..nagy valószínűséggel 18 év alatt nem fogom elveszteni, mert nem tudok még úgy bízni fiúkba. De egyébként nem ítélem el azokat sem akik hamarébb elveszítik, de az tuti h én nem fogomg

2012. júl. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
76%
magyarul a lány vagy okos vagy egyszerűen csak nem engedi közel magához a pasikat vagy nem is akarnak hozzá közel menni a pasik és nincs hozzá szokva h te közelítesz ha te nem vagy ilyen h kibírod sex nélkül akkor gyorsan dobjad mert ebből még nagy veszekedések lesznek ha viszont kibirod akkor sok szerencsét ;)
2012. júl. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!