Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért érzem cikinek hogy 21...

Miért érzem cikinek hogy 21 évesen szűz vagyok még?

Figyelt kérdés
2013. aug. 23. 19:36
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
köszönöm aranyosak vagytok :)
2013. aug. 23. 20:07
 22/25 anonim ***** válasza:
Én is az vagyok (20) és legalább még 1-2 évig az leszek szerintem. Nem tartom gáznak, jobb is hogy eddig vártam, mintha tizenévesen vesztettem el. Nem éreztem még akkor elég érettnek magam ahhoz... most kezd ez igazából kialakulni bennem. Szerintem nem gáz :)
2013. aug. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

szerintem meg nem kell büszkének lenned ilyen dologra.

azért érzed cikinek mivel a média a társaalom, meg minden a sex körül is forog. simán örökíteni akarják a géneket, mindenki.és hogy még nem történt meg semmit sem jelent.

nem kell ezt felfújni vagy meglesz vagy nem, semmi nem fog változni azzal hogy te most szűz vagy vagy nem, legalábbis eget rengető dolgok nem.

bizonyos körökben kinéznek a töbi helyen meg lényegtelen.

énis néha annak érzem, de máskor meg rájövök hogy akkr mi van nem az határozza meg az egész lényemet, ez csak egy kis részlete az életnek, lehet sok egyéb dolgot csinálni ami nem e körül forog, csak hát most ez még reklámozást is kap és kissé felerősödik talán.

bár a régebbi korokban is tuti ilyen volt vénkisasszony aggleány meg ilyesmik voltak talán, szóval társadalmilag kapsz egy béjeget ez ügyben de azoknak akik foglalkoznak veled igazán nem ez lesz a mérvadó.


jaj de nyálas volt a vége

23/f

2013. aug. 24. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
32 évesen is az vagyok, és nem lettem tőle kevesebb ember...Ennyi. :)
2013. aug. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
Szerintem egyeltalán nem gáz. Én 16 vagyok, de ha továbbra is ilyen félős kis nyuszi maradok, talán örökre szűz maradok.
2016. máj. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!