Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » ELSŐ alkalom mit tegyek?

Barbara500 kérdése:

ELSŐ alkalom mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Szűz vagyok,és ma kerűlne rà sor ,hogy a baràtommal együtt lennénk.épp tegnap történt az eset,hogy màr majdnem megvolt a 'dolog' de énis akartam csak félten. hogy valami bajom esik a behatolàsnàl.Segitsetek !nagyon akarom énis.Csak a félelem bennem van.Azt mondta a pàrom ,hogy ne féljek. vigyàzni fog és òvatos lesz.Lehet hogy ha tul lennék a behatolàs utàn akkor màr könnyebb lenne ..Mit tegyek??
2013. aug. 20. 08:41
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
ha kell addig vàr ameddig szügséges:-)ő maga mondta :-)
2013. aug. 20. 09:34
 12/15 anonim ***** válasza:
0%

Te tudod...

Én nem tenném. Tudsz róla, hogy ez pedofilia a részéről? 4 évig terjedő szebadságvesztéssel sújthatja a bíró

2013. aug. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nem kell parázni.

Am ha így gondolod akkor szerintem is korai.Ha igazán akarnád nem paráznál ennyire,hanem bíznál a barátodban.

2013. aug. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

jézusom -.-" pedofil? 4 év börtön? ez mekkora hülyeség, el ne hidd... ha 13 lennél akkor igen, büntetve lenne. de mivel már bőven elmúltál 14, ezért legálisan lefeküdhettek! :) én is 16 voltam, akkori pasim 20. :) miért hiszik azt egyes emberek, hogy csak azért, mert idősebb, csak a lyukra hajt? egy 16 éves is hajthat arra, nem kell ahhoz 20nak lenni...

ne félj, nem lesz bajod :) az első majdnem mindenkinek fáj... petting volt már? :)

2013. aug. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Basszus én ismerlek ;-)

Ez mekkora márXD

2013. aug. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!