Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Milyen voltál az első alkalom...

Milyen voltál az első alkalom során ( szex )?

Figyelt kérdés
2013. aug. 8. 21:50
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
a barátnőm szerint: huuu wazzze, te nagyon tudsz, majd kifújta magát :$
2013. aug. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem elég aktívan részt vettem a dologban, belejöttem a középidő felé és bátran kezdeményeztem, mert hajtott a kíváncsiság :D
2013. aug. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Barátom szerint ügyes, nem tudom, szerintem kicsit passzív :D
2013. aug. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Borzalmas és unalmas. Azt hitem szerelmes vagyok. De a mostani páromra rátaláltam (3 éve vagyunk együtt) és azóta mennyei Ez az igazi szerelem :P Már egy gyönyörű kislányunk is van.
2013. aug. 9. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát amilyen marhaságokat írogatnak, hogy gyorsan elsül az ember, meg a lánynak nem lesz orgazmus, meg sok síkosító, meg bénázások stb. Hát velünk mint az ellenkezője történt. Mindketten szüzek voltunk. Annyi, hogy jól ment. Hosszú pettinggel jól benedvesedett, én se voltam feszült. És elég sokáig bírtam. Sokáig nem hittem el, hogy milyen jól sikerült az első. Úgyhogy aki még szűz, kitartás és nem kel elhinni mindenféle hülyeséget.


24/F

2013. aug. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.:)
2013. aug. 17. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!