Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Barátnőmmel ma együtt voltunk....

Berti12 kérdése:

Barátnőmmel ma együtt voltunk. Mind2 szüzek vagyunk. és amikor a lényegre akartunk térni nekem lelankadt. Nagyon izgultam amugy előtte h ekkor befog következni ez és erre beiskövetkezet. Mit csináljak h a következő alkalom már jól süljön el? 17/f

Figyelt kérdés
előjátéknál merev volt

2013. aug. 12. 18:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Ne izgulj. Hidd el, hogy menni fog, és akkor menni fog.

1-2 kudarc nem a világ, tapasztalt férfiakkal is megesik, hogy stresszhelyzetben így járnak.

2013. aug. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
jaj majd jovo heten ujra megprobaljuk mit csinaljak h most merem legyen a lenyegnel is?:s
2013. aug. 12. 18:47
 3/8 anonim ***** válasza:

Pettingnél is lankad?


Egyébként minél inkább rágörcsölsz, annál inkább előfordul. Próbálj másra gondolni közben, a lányra, ne a történésre.

Ha meg ismét bekövetkezik, ez van, semmi baj, gyakorlat teszi a mestert - ja, és ha a csaj élcelődne ezen (vanna, akik szoktak...), akkor viszont hajítsd ki, mert b.nkóság.

2013. aug. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem nem a barátnőm melletem áll...nem petingnél állt a cerka csak akkor lankadt le,,,csak nagyon kellemetlenül érzem most magam..
2013. aug. 12. 19:49
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne úgy álljatok neki, hogy itt most aztán kufirc lesz! Inkább csak egy laza pettingnek induljon, és majd útközben meglátod, hogy alakulnak a dolgok. Ha gyomorgörcsöt kapsz a parától, akkor napold el a próbálkozást. Akár többször is. Ha már nem érzed magad annyira feszültnek, akkor próbálkozz. Vagy próbáljátok ki párszor csak úgy odatevősen, komoly behatolás nélkül (vigyázz: előváladék. Védekezni ilyenkor is kell)
2013. aug. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Velem is ez történt eleinte pontosan úgy ahogy leírtad. Én is ettől izgultam előtte és be is következett és sajnos az utána való 3-4 alkalommal is, de aztán megbeszéltük a dolgot és minden ment szépen sorjában. Egyértelmű hogy az oka a túlzott izgulás. Segíthet az is, ha beszélsz róla a barátnődnek és ha az együttlét közben is elmondod neki hogyan szeretnéd hogyan jó neked, mert az csak megint rosszabb ha magadban tartod, nem csak neked, hanem a barátnődnek is, mert ha többszörösen előfordul, hogy lelankad bizony úgy veheti le, mintha nem lenne elég vonzó! Szóval beszélj róla és ne izgulj, meglátod nem lesz gond!:)
2013. aug. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ja és még annyit az előzőhöz h 16/f vagyok.
2013. aug. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
jövő heten ujra megpróbáljuk..szerintetek menni fog?..mit tegyek h most jó legyen?
2013. aug. 13. 07:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!