Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nagyon ciki, hogy még mindig...

Nagyon ciki, hogy még mindig szűz vagyok?

Figyelt kérdés
28 éves nő vagyok és még nem találkoztam olyan fiúval/férfivel, akivel el tudtam volna képzelni egy komoly kapcsolatot. Voltak már olyan férfiak, akik össze akartak jönni velem, de én nem éreztem semmit irántuk vagy nem tetszettek, és nem tudtam volna velük lefeküdni. Most is van egy férfi, aki tudom, hogy többet szeretne barátságnál, de vele is így vagyok. Nem tudom mit tegyek, meg kéne próbálnom vele, hátha idővel megtetszik és megszeretem? Mert már nem bírom elviselni a rokonaim megjegyzéseit, hogy még mindig nincs barátom. Állandóan rajtam röhögnek, hogy még mindig szűz vagyok és kibeszélnek a hátam mögött. Próbáljam meg ezzel a fiúval, vagy még várjak az "igazira"? Ti mit tennétek? Légyszi normális válaszokat.
2013. aug. 16. 21:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem,de a rokonoknak,sőt senkinek nincs ehhez köze.
2013. aug. 17. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
75%

Nem ciki, de azért most már siess. Nem az elvesztett szexuális életre gondolok, hanem ha szeretnél gyereket, megy az időd. Amennyiben nem vágysz rá, úgy addig vársz, míg akarsz.

De nem vagy kicsit válogatós?

2013. aug. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Tedd meg a mostanival. Nem is az a lényeg, hogy ciki-e, az nem olyan fontos. Ha neked rossz így, akkor meg kell tenni. Hiszen van rá lehetőséged. Lehet, hogy van aki nem kívánja annyira, de hidd el, hogy szex nélkül minden szarabb, minz amilyen egyébként lehetne. Egyszerűen nem éri meg várni, mert fogynak az évek. Csapj a lovak közé!
2013. aug. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Csak érdekelne, hogy mi az amit nem találtál meg még senkiben? Milyen férfira vágysz, vagy milyen tulajdonságra? Mi az ami tényleg "megérinte"?
2013. aug. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Szerintem még nem késtél le semmiről.A szeretkezés a legbensőségesebb dolog két ember között.Sajnos mára már eléggé leamortizálta ezt a mostani életfelfogás.A szüzesség ahogy nevezik csak szexuális tapasztalatlanság.A szakmát is megtanulják az emberek nem úgy születnek hogy tudják.Akinek valóban számítasz annak nem lesz gond a tapasztalatlanságod.Aki pedig emiatt bántja a másikat az annyit is ér emberileg.

Nekem is hasonló a helyzetem.25f

2013. aug. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Jaj,azt elfelejtettem,ha van kedved írj,beszélhetünk.Hol laksz?

25f hszob

2013. aug. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Én is szűz vagyok még és sohasem volt barátnőm!


Igazából nem is érdekel!

2013. okt. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!