Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nagyon ciki, hogy még mindig...

Nagyon ciki, hogy még mindig szűz vagyok?

Figyelt kérdés
28 éves nő vagyok és még nem találkoztam olyan fiúval/férfivel, akivel el tudtam volna képzelni egy komoly kapcsolatot. Voltak már olyan férfiak, akik össze akartak jönni velem, de én nem éreztem semmit irántuk vagy nem tetszettek, és nem tudtam volna velük lefeküdni. Most is van egy férfi, aki tudom, hogy többet szeretne barátságnál, de vele is így vagyok. Nem tudom mit tegyek, meg kéne próbálnom vele, hátha idővel megtetszik és megszeretem? Mert már nem bírom elviselni a rokonaim megjegyzéseit, hogy még mindig nincs barátom. Állandóan rajtam röhögnek, hogy még mindig szűz vagyok és kibeszélnek a hátam mögött. Próbáljam meg ezzel a fiúval, vagy még várjak az "igazira"? Ti mit tennétek? Légyszi normális válaszokat.
2013. aug. 16. 21:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki.
2013. aug. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
73%
A helyedben addig várnék, amíg úgy érzem, és leszarnám a rokonokat, meg mindenki mást is.
2013. aug. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Az tény, hogy ritka korodbeli szűz lányt látni, de én nem szégyellném a helyedben. Annak semmi értelme, hogy odadobd magad valakinek, aki nem is fontos neked.
2013. aug. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem próbáld meg, amikor az ember ad egy esélyt a másiknak és alaposabban megismeri idővel megszépül a szemében.
2013. aug. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj először is; ami a te magánügyed abba senkinek semmi beleszólása nincs, függetlenül attól hogy rokon vagy barát, ez a te dolgod! Én megértem az érzéseidet, végtérre is nem könnyű megbízható partnert találni, főleg akibe még szerelmes is vagy... szerintem nem ciki soha nem ciki, csak a hülye barom ismerősök égetik bele az emberbe ezeket a gondolatokat :)


Talán azt tudom javasolni, hogy adj lejjebb az igényeidből, és akkor kialakulhat valami, örökké nem várhatod a tökéleteset :) mondom én ezt aki hasonló cipőben jár, és soha nem volt senkije... Remélem tudtam segíteni! 19/F

2013. aug. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
12%

Meddig akarsz még várni édes istenem?! Úgy egy tucat évnyi szexuális élet hiányzik az életedből. Ami már soha sem jön vissza. Ráadásul már fiatal sem vagy. Vagy már megereszkedett a tested, vagy hamarosan meg fog. 35 éves kortól meg már veszélyeztetett terhes leszel...

Kapd már össze magad!

2013. aug. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondom, ne a rokonaid miatt akard elveszíteni a szüzességed, hogy végre leakadjanak rólad, hanem magad miatt. Ne hallgass a rokonaidra, mert nekik aztán abszolút semmi közük hozzá, hogy te még nem feküdtél le senkivel stb. 28 évesen ritkán hallani ugyan szüzekről, de ne szégyelld magad. Azzal a férfival is csak úgy feküdj le, ha legalább kicsi vonzalmat érzel mégha nem is szereted ne kényszerből. Azt vedd alapul te mit szeretnél. Bár gondolom idegesítő számodra a rokonaid szövegei, de ez a te magánügyed, had ne dönték már ők el, hogy te mikor veszítsed el. Tehát ha te jónak látod és úgy érzed, csak akkor feküdj le azzal férfival.
2013. aug. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Ja és még annyit hozzáfűznék, hogy bár ritka 28 évesen szűz nőt látni, de ne szégyelld magad és nem ciki .


#7 -es voltam.

2013. aug. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
65%

Kedves #6-os, azért nem kell bele hajszolni egy kényszer szexbe! Vannak olyan nők akiknek nem az az életcélja, hogy egy évtizedet szexeljenek végig! Tehát tiszteld, hogy Ő még nem találta meg a megfelelőt!


A kérdezőnek pedig annyit írnék, hogy nem tudom de szerintem jó ötlet lehet ha eljársz a barátaiddal bulizni, kicsit inni, hogy ne félj a testiségtől meg h nem feltétlenül kell szerelmesnek lenni a szexhez, én 24 vagyok, még én sem vesztettem el, de megbántam h nem éltem a lehetőségekkel. Én mindig másik emberbe vtam szerelmes, mint aki le akart fektetni és úgy éreztem ha lefekszek mással megcsalom..de aztán koppantam, és rájöttem h hiba volt nem élni a lehetőséggel..főleg úgy , hogy valami őrjítő testi vágy volt nagyon sokszor bennem! Ugyh egy kicsit lazul..és sztem próbálkozz!

2013. aug. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

A rokonokat lerendezném annyival,hogy megvolt az első alkalom 5 férfival:D

Abban a pillanatban leszállnának rólad ;)

A másik dolgot illetően érdekes hogy 28 éves vagy és szűz de akkor veszíts el amikor jónak érzed és azzal akit tényleg is szeretsz.

2013. aug. 17. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!