Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit tehetnék még h meggyőzzem...

Mit tehetnék még h meggyőzzem h nincs mitől félnie s h bele tudjunk vágni?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel már nagyon régen együtt vagyunk. Vagyis több mint 3 év s nagyon szeretjük egymást. Sajnos nem sikerült eljutnunk sohasem az első sexhez , mivel ő minden egyes próbálkozásnál beparázott.Én mindig megértő voltam vele , de az utóbbi időbe nehezen viselem.Egyszerűen annyira fél az egész dologtól h nem mer belevágni.Többsrör is elbeszélgettünk ezen s az derült ki h a legjobban magától az aktustól fél s a fájdalomtól. Petting már sokszor volt, többször is sikerült eljutni addig h szinte teljesen le sikerült vetkőztetnem.De mostanában még a vetkőztetésbe se nem nagyon megy bele.Meg ha benyúlok a tangájába mostanába leállít s ha folytatom ellenkezésének ellenére rámszól keményen s olyan nézéssel néz rám mintha megharagudna ha folytatnám.Többször is megkérdeztem h nem jó amit csinalok v mi a gond , de azt válaszolta h de jó , de nemtudja mivan vele . Fogalmam sincs már h mit tegyek... Ha vmi ötletetek van , szivesen fogadom ! Ja s a barátnőm pedig 20/L .
2009. okt. 27. 15:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Keress mást.
2009. okt. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Sürgősen dobd ki, nagyon messzire...

Beteg a csaj...

2009. okt. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Szerintem a barátnődnek elég komoly baja lehet,ha nem akarja a legjobb dolgot a világon...Lehet,hogy egy gyerekkori rossz emlék gátlásolja,vagy nem tud teljesen ellazulni...
2009. okt. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
semmi gyerekkori rossz emléke nincs... :( csak nagyon fél...
2009. okt. 27. 15:27
 5/9 anonim válasza:
Azt én azért nem mondom, hogy rögtön dobd ki, de azt azért tudasd vele, hogy amit csinál nem egészséges, nem normális és próbáljátok meg együtt megoldani, ha ezután sem lesz változás (nem rögtön, kis idő múlva), akkor dobd ki!
2009. okt. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát ez elég szar... Persze, van, aki fél, de 3 év már eltelt? Mégis mitől fél már? Ha ismer, megbízik Benned...
2009. okt. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%

Eddig az jött le, h türelmes vagy. Az, h fél, természetes.. persze 3 év után igazán bízhatna benned... H kidobd? Az olyan lenne, mintha csak arra kellett volna neked. Ami az én ötletem:

Beszéld meg vele, h nem fogtok a legelső vetkőzés után szexelni, ill. ha vmi nem esik jól neki, leállíthat. Kényeztesd kézzel, szájjal. Egy idő után már magától kéri, h tovább lépjetek.

2009. okt. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
hát nm tudom szerintem ha kidobnád az nm olyan lenne mintha csak arra kellet volna mert azért 3 évet vártál rá,és ha minden nő kibírja ezt a fájdalmat akkor ő is meg ha megbizik benned akkor megkér hogy óvatosan csináld és ennyi,
2009. okt. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szexuális fóbia. Kérdés, hogy itt konkrétan a közösüléstől tart, vagy már a testi érintkezéstől. Mennyire éltek testi kapcsolatot? Az a gond, hogy ilyen fiatalon még a szex a legmotiválóbb egy kapcsolatban, és ha az nincs akkor ez egy kibirhatatlan vágyódás, ami nem egészséges és tönkre tesz mindent.

Egyébként a kapcsolatnak három egyenlő tartópillére van:

megérteni egymást szexben

megérteni egymást beszélgetésben

megérteni egymást érzelmileg

Ha ebből valamelyik hiányzik akkor az nem szerelmi kapcsolat.

Más megközelítés: Nem lehet, hogy a túl nagy méretű szerszámodtól óvakodik?

2010. márc. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!