Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha egy srác megujjazot de ugy...

Ha egy srác megujjazot de ugy hogy nagyon felnyomta az ujját és nagyon fájt. és otthon észrevettem h véres a bugyim, de nem menstruálok akkor elvette a szüzességemet?

Figyelt kérdés
2013. aug. 9. 12:31
1 2 3
 21/22 xeniah ***** válasza:

Az a gond, hogy keveritek a fogalmakat. Ahelyett, hogy lehurrognátok a kérdezőt, rákérdezhetnétek, hogy számára mit jelent a szüzesség. Mert nekem úgy tűnik, hogy a fizikai szüzességre gondol (szűzhártya megléte).


Kérdező: fizikailag már nem vagy szűz. A vérzés a szűzhártya átszakadására utal. Való igaz, hogy a fizikai szüzesség nemcsak "együttléttel" veszithető el.

Hogy erkölcsileg szűz vagy-e, arra neked kellene tudni válaszolnod, mert úgy tűnik, hogy az erkölcs ma már relativ lett.

Ha engem kérdezel, az ilyenfajta együttlét egy sráccal már nem fér bele a(z erkölcsi) szüzesség fogalmába.

2013. aug. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:

igaza van.


minden csak definíció kérdése.


definiáld újra a szüzesség fogalmát a helyzetnek megfelelően s újra szűz leszel.

2013. aug. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!