Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy srác akivel úgy tűnik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác akivel úgy tűnik összefogok jönni de nem tom hogyan tálajam a dolgot otthon!?

Figyelt kérdés
Az előző barátomat kapásból bekellett mutatnom-.- de nem akarom ezt viszont félek hogy akkor meg eltíltanak tőle!:( segítsetek légyszi!
2010. jan. 17. 17:56
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
ŰristenT Hány éves vagy, hogy eltiltanak tőle? 13 és egy 50 éves faszival akarsz összejönni??
2010. jan. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A szülők félnek, hogy kislányuk kivel jön össze és kivel tölti délutánjait. Fontos, hogy lássák és megismerjék, megbízzanak benne, de nem egyből. Kell egy kis idő, míg te is megbízol a srácban és úgy gondolod, hogy érdemes arra, hogy bemutasd. Ezt szépen elmondhatod szüleidnek, hogy még neked is meg kell ismerni ahhoz, hogy a házba vidd, bemutasd. Biztosan megértik.
2010. jan. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát... gondolom még suliba jársz, felteszem egy suliba jártok. (Nálunk így volt, azért mondom) Ott is lehettek eleget az első időkben, aztán elkezded majd mondani 1-2 hónap után, hogy ez a helyzet... mert addigra te is jobban megismered, és elmondhatod, hogy milyen, meghogy ne a külső alapján ítéljék meg, hanem legalább 3-4 találkozás után. Meg nem is értem, miért kell rögtön elmondani otthon... amíg te sem ismered, lehet hogy csak pár hetes kapcsolat lesz (bár kívánom az ellenkezőjét), akkor meg minek feleslegesen törni magad?
2010. jan. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

mindenképpen legyél őszinte velük, azt értékelik általában! az normális, hogy aggódnak és szeretnék tudni kivel vagy, én 19 éves voltam mikor összejöttem a párommal és még akkor is eleinte nehéz volt elfogadtatni a dolgot otthon...

egyébként szerintem is várj a bemutatással, eleinte elég a mesélsz róla és próbálod a kellemes tulajdonságait hangsúlyozni!:)

2010. jan. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!