Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pénteken randim van. A srác a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pénteken randim van. A srác a politikában nagyon otthon van, félek, hogy letesztelne. Mit tegyek? 17/L

Figyelt kérdés
2009. okt. 11. 20:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne randizz olyan idiótával, aki a politikával teszteli le a leendő barátnőjét. Amúgy attól, hogy otthon van a politikában, még nem biztos, hogy arról fog beszélni, vagy tesztelgetni téged.
2009. okt. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
ne próbálj más lenni, mint aki vagy. mondd el nyugodtan a véleményedet a politikáról (is), később úgyis kibukna, ha vetítesz. ha meg ilyesmi miatt nem jön össze a srác, akkor jobb is, hogy hamar kiderül, nem?
2009. okt. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
nem értem. attól mert ő otthon van benne, neked miért kéne?
2009. okt. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is otthon vagyok a politikában, szeretek is beszélni, vitatkozni róla, de egy első randin igen nagy tirpáknak kell lenni ahhoz, hogy ezt a témát előhozza valaki. :)


Miből gondolod, hogy ezt tenné?

Nekem sosem jutna eszembe.


17/F

2009. okt. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Így van, ahogy az előttem lévő mondja


Szintén 17/F

2009. okt. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Engem baromira nem érdekel a politika, nem is értek hozzá. Ha kérdezne tőlem vmi politikás kérdést a srác azt mondanám hogy bocs, de nem érdekel a politika. ha erre megsértődik vagy ez miatt nem jön veled össze hát istenem... én szembeköpném


17/L

2009. okt. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
hát aki a politikával foglalkozik a barátnője helyett...szvsz az gáz
2009. okt. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nézd... Ha a srácnak a politika fontosabb, mint hogy téged megismerjen... Dönts belátásod szerint. Persze mielőtt otthagyod kérdezd meg tőle, hogy most akkor "megtéríteni" vagy megdugni akart-e :)
2009. okt. 12. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Amikor egy emberrel együtt szeretnénk lenni fontos hogy egy irányba is nézzünk. A magánéletben vagy párkapcsolatban előbb utóbb a különbözőségek kijönnek, én nem tudom például elfogadni...vagy csak igen nehezen tudom, hogy ha másként néz a barátnőm a világra. Nem lehet úgy együtt dönteni nem lehet együtt gondolkodni és lépni. Így ha egy gyerekes kapcsolatról beszélünk még simán elmegy az hogy "háát együtt vagyunk de semmi több" később viszont...és ezt remélem többen is meg fogják látni nagyon fontos lesz az emberek életében pl. a politika vagy egyéb olyan dolgok amik komoly meghatározói egy családnak vagy párnak.

TÉNY; az első randin meg úgy általában is légy önmagad, hiszen ha bejössz neki akkor bejössz neki nincs vita ha meg nem legalább kiderül minden.:) Amúgy meg ha első randin politikával kezdi -bár én is nagy tirpák vagyok- de az ilyen überelne engem is.:)


F/21

2009. okt. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Amikor elkezd letesztelni, sz.pd le! Többet nem kérdez.
2009. okt. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!