Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ez azt jelenti, hogy a barátom...

Ez azt jelenti, hogy a barátomat nem vonzom testileg, vagy ez természetes a fiúknál? Mevagyok ilyedve

Figyelt kérdés

A barátommal lassan két vée vagyunk együtt. Tudom, fura, de még ne feküdtünk le-nem merjük megkérdezni a szüleinket az együttalvásról. Ma a barátom és én kettesben voltunk otthon, és az Anyukája közölte Vele, hogy semmi olyat ne csináljunk.

Eddig a barátom MINDIG napi kétszer ment el(én csináltam neki). Azonban sokszor mondta, hogy a második az fáj neki, és mindig viszakozott ellene, de beadta a derekát, annyira kívánt, és folyton hajtogatta, hogy nem bírja már. Engem nem tudott még kielégíteni, mert nagyon nehéz eset vagyok, de egyre jobban élvezem.

Namost egy idő óta a barátom elkezdte, hogy csak napi egyszer akar elmenni. Amikor bepróbálkoztam másodszorra(Mert én felvoltam izgulva), közölte, hogy most nem lesz semmi, meg nem akar, mert másodszorra fáj neki. De azért egyszer-kétszer megfogta a mellem, stb. Aztán azóta csak egyszer megy el, és gyorsan nap elején, hogy 'letudjuk'. LEalábbis olyan. Ma közölte, hogy nem kell egy kapcsolatnak a szexből állnia, mire mondtam, hogy miért, a mienk abból áll? Mondta, hogy nem. Ma megérkeztem hozzá, alig volt simogatás, kb 20 perc után elment, és aztán alig ölelt meg, alig csókolt meg egész nap. Ha verekedni akartam, vagy csikizni, elutasított, s csóknál elhúzta a fejét, vagy hamar befejezte(ezektől mind felizgul). Ugyanakkor közölte, hogy szeret, meg még mikor elment, hogy le akar velem feküdni. Én ezt nem értem!!!

Ráakartam kérdezni, mikor elhatároztam magamat, pont jöttek a szülei, és utána nem volt alkalmam, mert jött értem Apa, és haza mentem..


2013. aug. 5. 20:25
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Két év? Ennyi idő alatt szerintem szinte minden férfi belefásulna a dologba.
2013. aug. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Fúbzmg..!!!
2013. aug. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Igen, tudom! Ma mondtam neki, hogy ne várjunk az együttalvásig.
2013. aug. 5. 20:30
 4/23 LeftBehind ***** válasza:
Szerintem egyszerűen tele a töke az egész huzavonával és átment mindent vagy semmit üzemmódba.
2013. aug. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
hát gondolom ti is vmi vallási szektában vagytok és így normális,hogy nem szexeltek
2013. aug. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2013. aug. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
De akkor most mit csináljak? Nem vagyunk vallási szextában. Én 18 vagyok, Ő 17. Sokáig nem mertük megkérdezni az együttalvást, aztán az utóbbi egy hónapban én nyaggattam vele, hogy mikor kérdezi meg, és mondogattam is, hogy mennyire várom a szexet. Mégis én érzem magamat a hibásnak. Lehet, hogy tele van ezzel mindene...de mégis mit kellene csinálnom? Tudom, hogy én tehetek róla. De szinte midnig otthon vannak a szülei úgy meg nem akarom elveszteni, hogy pl nem tudjuk, mikor érkezik meg az édesanyukája.
2013. aug. 5. 20:55
 8/23 LeftBehind ***** válasza:
Szép kis szüleitek lehetnek mit ne mondjak.
2013. aug. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Igazából nagyon rendesek. Az én szüleim tuti megengednék.:) Csak addig, amíg Ő nem kérdezi meg, én nem merem. És megkérdeztem Tőle, hogy mi lenne, ha én beszélnék az anyjával(még az Ő apja is megengedné), vagy mi lenne, ha Au megengedné, hogy együttaludjunk, akkor hátha az anyukája megpuhul. De a barátom kapásból elutasította az ötleteket, mégis velem viselkedik elutasítóan...most mégis it kellene csinálnom?
2013. aug. 5. 20:59
 10/23 LeftBehind ***** válasza:
Igazából sok ötletem nincs...nem tudom mennyire vannak rajtatok a szülők. Esetleg megpróbálhatnátok kivenni valami olcsó hotelben/motelben szobát egy éjszakára,bár ehhez kéne egy jó alibi is.
2013. aug. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!