Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha három ujjamat fel tudom...

Ha három ujjamat fel tudom dugni a hüvelyembe, akkor is fájdalmas lesz a szüzesség elvesztése?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok egyébként, fél éve komoly párkapcsolatban, de még magára a behatolásra nem került sor, mert nagyon félek az aktustól. A barátnőm még jobban pánikol, mert ő még csak a kisujját sem tudja felhelyezni a hüvelyébe. Szerintetetk kinek lesz fájdalmasabb a szüzesség elvesztése, neki vagy nekem?
2013. aug. 1. 08:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez a fiútól is függ. Ha óvatos, és addig izgatja a puncidat kézzel és szájjal, amíg nem tocsog a nedvességtől, akkor nem fog fájni.
2013. aug. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet kellemetlen.
2013. aug. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha jó a srác akkor nem is fogod érezni.
2013. aug. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha stresszelsz,vagy nem kívánod igazán a fiút,jó száraz leszel és a gátizmok is összehúzódnak.Ilyen állapotban teljesen felesleges belemenni egy aktusba.Ha jó nedves vagy is legyen kéznél sikosító.A barátnőd,meg amíg ennyire fél megismerni a saját testét,pszichologust javasolnék,nem pedig egy merev péniszt a vaginájába.
2013. aug. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!