Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek korai 1,5 hónap...

Szerintetek korai 1,5 hónap kapcsolat után lefeküdni a barátommal? Ém még szűz vagyok (18 éves), ő már rég nem az (ő 17 éves)

Figyelt kérdés

2013. júl. 30. 17:43
 1/8 anonim válasza:
Ha szereted akkor nem korai
2013. júl. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Néhány hónapja én is hasonló helyzetben voltam, csak nálam a barátom néhány évvel idősebb. Úgy voltam vele, hogy nem leszek más attól, hogy nem vagyok szűz és egyszer úgy is lefeküdnék vele. Persze sokak fontosabbnak gondolják ezt a szüzesség dolgot, de szerintem, ha kívánod és készen állsz rá akkor feküdj le vele, főleg, ha szerelmes is vagy belé.

18L

2013. júl. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És neked milyen volt az első? :D (Ha nem publikus akkor megértem:))
2013. júl. 30. 17:59
 4/8 anonim ***** válasza:
Már elég idős vagy ahhoz, hogy érezd, számodra korai-e. Ha szereted és te is akarod, hogy megtörténjen, akkor teljesen rendben van. De védekezzetek rendesen, a terhesség még tuti korai lenne.
2013. júl. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Presze, hülye azért nem vagyok, hogy ne védekezzünk :D
2013. júl. 30. 18:14
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem az első eléggé fájt, meg sajnos még a második és harmadik is, de mondjuk ez valószínűleg azért volt, mert a barátomnak elég nagy van :D és azóta már nagyon jó :) az első valószínűleg neked is fájni fog, de csak túl kell rajta lenni és később jobb lesz :) (2.)
2013. júl. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
És szerinted nem lesznek elvárásai tőlem,így hogy ő már tudja milyen a jó szex. Én meg még tapasztalatlan vagyok..
2013. júl. 30. 18:25
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha szeret, és tudja, hogy még szűz vagy, akkor oda fog rád figyelni és nem hiszem, hogy elvárásai lesznek, amúgy meg biztos hamar bele fogsz jönni, ha segít neked, hogy mit hogy csinálj, hogy neki is és neked is jobb legyen. :)
2013. júl. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!