Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit tegyek hogy élvezze?...

Mit tegyek hogy élvezze? Többi lent.

Figyelt kérdés

A barátnőm 17 éves én 18 leszek pénteken.... és aug 20-án fogunk lefeküdni....Ő már nem szűz,de én igen....mit lehetne tenni hogy élvezze,persze a kezdeti bénázásaim mellett?? Megnyugtatott,hogy minden oks lesz és nem lesz bénázás,mert segít ha kell.....

Normális válaszokat kérek....Köszönöm.....



2013. júl. 31. 06:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Lazíts, hallgass az ösztöneidre, legyél gyengéd
2013. júl. 31. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Minden nő más, ha konkrét tanácsokat vársz, akkor az előző paliját kérdezd.
2013. júl. 31. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

2.Egy pasit tudnék megkérdezni,mert 1 éve ő vele feküdt le elsőnek,de a pasi megcsalta,így szóba se állnak,én meg nem ismerem a pasit....Am ő se nagyon "gyakorlott még" mert még csak összesen 6-szor feküdtek le anno....


1.Köszi a tanácsot,megpróbálom.

2013. júl. 31. 07:42
 4/7 anonim válasza:
Sok szerencsét. Én is ugyanazt mondom , amit az 1. mondott. Hallgass az ösztöneidre. Mindenben segíteni fognak.
2013. júl. 31. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne kérdezd az előző pasiját! Ne izgulj, minden rendben lesz!;)
2013. júl. 31. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm előre is....majd 20-án kiderül h mi lett a vége :D
2013. aug. 1. 09:51
 7/7 anonim ***** válasza:
Csináld ahogy neked jól esik, vele meg ne nagyon törődj. Eddig is volt kivel dugnia, ezután is lesz. Ne hidd magad különlegesnek nála, mert nem tart annak. Magadra koncentrálj inkább, mert te vagy a szűz, neked kell, hogy jó legyen az első alkalmad és ő ne csessze el.
2013. aug. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!