Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ti megengednétek a 21 (lassan...

Ti megengednétek a 21 (lassan 22) éves lányotoknak, független attól, hogy mióta jár a barátjával, hogy ott aludjon nála?

Figyelt kérdés

A lánynak még sosem volt senkije, sosem nem járt el bulizni, a tanulásra, sulira koncentrált, a szülei még úgy tudják, hogy szűz (ami igaz is).

Elment főiskolára, és dolgozni, összeismerkedett egy fiúval, akivel NEM RÉG óta járnak.

Ti megengednétek, hogy baráti társasággal, a pasijával úgy mond "engedély nélkül" elmehessen szórakozni, hogy csak annyit mond: "elmentem a barátokkal, meg xy-nal bulizni, ott alszok xy-nál, majd jövök"?

Emellett persze megbíztok a lányotokban, a fiúval is max 1x, vagy 1x sem találkoztatok, a lányotok komolyan gondolja a fiúval való kapcsolatát, ahogy a fiú is a lánnyal.


Szóval a lényeg az lenne, hogy a lány érettebb fejjel gondolkodik, megtudja válogatni hogy kivel áll szóba, kivel nem. Nem drogozik, piál stb... engedékenyebbek lennétek vele, ha még ott élne a szüleinél?


2013. júl. 19. 19:16
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Engedni? 22 fejjel én már nem kérek semmiféle engedélyt szülőktől. És ők sem dirigálnak.
2013. júl. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Szerintem ebbe már akkor se szólhatnának bele, ha csak 18 éves lennél, elvégre már nagykorú vagy. :D Mondjuk ilyenkor főleg azt szokták felhozni, hogy "amíg velünk laksz és a mi kenyerünket eszed...", igen ez igaz, de a magánéletedbe attólmég nem szólhatnak bele. :D Én az ő helyükben inkább örülnék, hogy végre kimozdulsz és úgyis tudják rólad, hogy nem mész bele minden hülyeségbe. Én csak 19 éves vagyok, de a szüleim már most is elengednek, sőt, van hogy ők kérdezik, hogy mikor lesz megint ilyen összejövetel, ők csak örülnek ha én szórakozom, mert tudják hogy tudok vigyázni magamra. :D 19/L
2013. júl. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Szerintem 18tól bármikor,bárkivel miért ne,17nél még időhöz kötném,alatta meg egyátalán nem engedném,de könyörgöm 21-22 éves? 22 évesen már 2 éve együtt laktam a párommal és volt egy fél éves fiam.
2013. júl. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!