Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ti megengednétek a 21 (lassan...

Ti megengednétek a 21 (lassan 22) éves lányotoknak, független attól, hogy mióta jár a barátjával, hogy ott aludjon nála?

Figyelt kérdés

A lánynak még sosem volt senkije, sosem nem járt el bulizni, a tanulásra, sulira koncentrált, a szülei még úgy tudják, hogy szűz (ami igaz is).

Elment főiskolára, és dolgozni, összeismerkedett egy fiúval, akivel NEM RÉG óta járnak.

Ti megengednétek, hogy baráti társasággal, a pasijával úgy mond "engedély nélkül" elmehessen szórakozni, hogy csak annyit mond: "elmentem a barátokkal, meg xy-nal bulizni, ott alszok xy-nál, majd jövök"?

Emellett persze megbíztok a lányotokban, a fiúval is max 1x, vagy 1x sem találkoztatok, a lányotok komolyan gondolja a fiúval való kapcsolatát, ahogy a fiú is a lánnyal.


Szóval a lényeg az lenne, hogy a lány érettebb fejjel gondolkodik, megtudja válogatni hogy kivel áll szóba, kivel nem. Nem drogozik, piál stb... engedékenyebbek lennétek vele, ha még ott élne a szüleinél?


2013. júl. 19. 19:16
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Anyám borogass... Normális esetben:

21-22, az már nem tini. Felnőtt, önálló életre alkalmas ember. Akár családot is alapíthat, nem hogy elmehet engedély nélkül...

Amúgy meg ha egyszer, vagy egyszer sem találkozott vele, az se nem a pasija, se nem a barátja. Ismeretlen embereknél alvás esetén csúnya meglepik lehetnek ám...

Ha te a lány vagy, és nem a szülő, és ilyen kérdéseket írsz, akkor még pár évig maradj otthon a seggeden.

2013. júl. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
ez komoly? :D 15 évesen is megengedték a szüleim
2013. júl. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Te a lány vagy, vagy kicsoda? Érdekes szüleid lehetnek neked is, ha felmerült benned ez a kérdés...
2013. júl. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

köszi szépen a válaszokat.

nekem anyám jóval szigorúbb mint apám, ő reálisabban gondolkodik.

csak kíváncsi voltam... tartanék egy kicsit, hogy eddig sosem éltem szexuális életet, sőt magánéletem se volt még nagyon, és ebbe netán beleszólnának... akkor jól gondolom, hogy ez az én magánéletem, és nem tartozok nekik mindig magyarázattal.

2013. júl. 19. 19:25
 15/23 anonim ***** válasza:

Ja hogy a szülő nem találkozott a pasival és nem a lány. Félreolvastam, bocs.

Miért kellene találkoznia vele? Nem a középkorban vagyunk! Már évek óta nem kellene beleszólni az életébe, nem hogy engedélyezni...

2013. júl. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Elég szigorú egy szülő lehetsz
2013. júl. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Anyukád nem reálisan gondolkodik. Szimplán rosszul gondolkodik, és a kettő nem azonos.
2013. júl. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

#17: apumra értettem, hogy ő gondolkodik reálisabban

anyám elég felszínes gondolkodású...

általában mindig ez a válasza a "miért"?ekre: "mert nem"

2013. júl. 19. 19:29
 19/23 anonim ***** válasza:

Hát ha szülő lennék, én megengedném. De mivel nem tőlem kell engedélyt kérded, ezért teljesen mindegy, én mit tennék.

Nálatok már eleve valami defekt van, ha 21 évesen úgy érzed, hogy engedélyt kell kérned bármire is. Persze amíg ők tartanak el, valamennyi ráhatásuk lehet az életedre, de felnőtt ember vagy, azt csinálsz, amit akarsz, és jó esetben a következmények is téged terhelnek.

Megmondod, hogy hol leszel, ennyi. Ha akadékoskodnak, akkor elmondhatod nekik, hogy tisztában vagytok a védekezéssel, komolyan gondoljátok a kapcsolatot. Esetleg nem ártana, ha kicsit jobban megismernék a szüleid a srácot, végülis nem futó kaland, úgyhogy jogos ez az igény az irányukból. De engedélyt kérned nem kéne. :D

2013. júl. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
hát ez vicces mert én 20 éves vagyok,egy éve vagyok együtt a barátommal anyám mégsem engedi hogy itt aludjon a srác vagy én ott aludjak náluk, mert kicsapja a cikruszt, zsarol és fenyegetőzik. Ha nekem lányom lenne 18 éves kora körül már hagynám leválni rólam nem kötném még jobban a szoknyához...
2013. júl. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!