Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha nem szerelemből vesztem el...

Ha nem szerelemből vesztem el a szüzességem, akkor később meg fogom bánni?

Figyelt kérdés

Persze nem egyéjszakás kalandra gondoltam, mert van barátom, de nem régóta vagyunk együtt és nem érzem úgy, h igazi szerelem van köztünk, de lehet h ez csak a rövid idő miatt van.

Van köztetek olyan, aki hasonló módon vesztette el? Mik a tapasztalatok?

Kort és nemet is írjatok légyszi!

köszönöm:)



2013. júl. 18. 00:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
88%

Csomó embert ismerek, aki csak vár és vár és még mindig csak vár.

Vár az igazira, vár az alkalomra, vár arra, hogy majd jobb lesz, vár a lehetőségre, minden szarra várnak.

Aztán majd mikor abbahagyják a várást, megbánják, hogy annyi időt elbasztak.

A képlet egyszerű. Akarod, vagy sem? (és persze azért az is, hogy elég érett vagy-e hozzá, mert ez nem derült ki)

34f

2013. júl. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

A szerelem jobbá teszi a szexet. Még a csapnivaló szexből is jót csinál. Márpedig a kezdők ritkán csinálják jól.

Ezért lehet bánni talán.


Vagy akkor fogod megbánni ha a mai idióta közfelfogásnak megfelelően te is azt gondolod hogy az egy ajándék, egy qrva nagy szívesség amit csak az arra érdemes fiúkának lehet odaadni merthogy annál nagyobbat te nem adhatsz mert az az érték és nem a te lényed, és a sima szex is huszadrangú a szüzesség elvételéhez képest... stb Vannak ilyen idióta elképzelések és akik ezt vallják azok valóban megbánhatják a dolgot.

Máskülönben ha értelmes gondolkodásod van és akarod, vágysz rá és nem kényszerítenek, nem zsarolnak lelkileg, és nem lesz valami extrém nagy elcseszés akkor szerintem nem fogod bánni!.


30F

2013. júl. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Háy éves vagy ? Szerintem ,ha még 18 alatt vagy, akkor várhatnál a szerelemre, hisz a szex a szerelmeddel mindig sokkal élvezetesebb....Amúgy én majdnem 20 évesen vesztettem el (és ezt nem szégyellem,pedig fiú vagyok) szerelemből, nem bántam meg!Egyébként nem hiszem ,hogy ennek az egész dolognak akkora jelentősége lenne, bár lehet ,hogy ez a férfiaknál másképp működik :)


22/F

2013. júl. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Én 14 voltam mikor lefeküdtem valakivel, úgy éreztem szeretem és ő is engem. De ott hagyott, 1 hónapig rossz volt nagyon. Rá nézni sem bírtam, ma már eszembe se jut az a dolog. Egyáltalán nem bántam meg. De ez ember függő.

16/L

2013. júl. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!