Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha nem szerelemből vesztem el...

Ha nem szerelemből vesztem el a szüzességem, akkor később meg fogom bánni?

Figyelt kérdés

Persze nem egyéjszakás kalandra gondoltam, mert van barátom, de nem régóta vagyunk együtt és nem érzem úgy, h igazi szerelem van köztünk, de lehet h ez csak a rövid idő miatt van.

Van köztetek olyan, aki hasonló módon vesztette el? Mik a tapasztalatok?

Kort és nemet is írjatok légyszi!

köszönöm:)



2013. júl. 18. 00:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
16%

igen

de csak egyszer élsz szóval hajrá, jobb túllenni rajta minél előbb

2013. júl. 18. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Szerintem akkor add oda magad ha készen álsz és szerelmes vagy. Én szerelmes voltam igazi gyerek szerelem tartott 4évig oda adtam magam 2hónap után.14 voltam..Nem bántam meg de várhattam volna 1 évet vagy felet.
2013. júl. 18. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
szerelemből adtam oda,ha nem így lett volna akkor bánnám
2013. júl. 18. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Szerintem bánni fogod. Ha nem vagy szerelmes a barátodba, akkor nem érdemes lefeküdnöd vele. Sokan kíváncsiságból veszítik el, és később, amikor szerelmesek lesznek, megbánják. Ha felmerült benned ez a kérdés, azt jelenti, hogy nem vagy biztos abban, hogy tényleg szeretnéd-e. Lehet, hogy túl konzervatív vagyok, de az a véleményem, csak akkor érdemes, ha nagyon szerelmes vagy belé!

25/L

2013. júl. 18. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Amíg bármilyen kétségeid vannak, ne csináld.
2013. júl. 18. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
71%

attól, hogy nem szerelmével veszti el az ember, nem fogja megbánni, később az emebrnek ez eszébe sem jut

ettől még ha Te nem érzed készen magad erre ne tegyed, főleg ha rövid az idő, várjál még N

2013. júl. 18. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nagyon is megbánhatod! Miért nem tudsz várni?
2013. júl. 18. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
100%

Ha nem érzed, hogy igazi köztetek a szerelem akkor szerintem ne menj bele. Én 14 voltam, fél éve voltunk akkor együtt, nagyon szerettem már akkor is. Azóta 3 év telt el és még mindig együtt vagyunk! :)Én azért szurkolok, hogy minden jól menjen.

17/L

2013. júl. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
40%
Nekem is volt egy ilyen kapcsolatom, és inkább szakítottam, mert ha vele akartam volna az elsőt, nem gondolkoztam volna azon, hogy megbánhatom. Végül egyéjszakásban vesztettem el, és örülök, hogy így alakult (mondjuk utána összejöttünk), mert volt több lehetőségem korábban, de akkor először éreztem egyértelműen, hogy akarom:)
2013. júl. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
ha nem egy orbitális kretén akkor ok :)
2013. júl. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!