Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 23 éves fiú vagyok és még...

23 éves fiú vagyok és még szűz, basszus! Mit javasoltok? Fizessek a szexért vagy várjak még? ááááá

Figyelt kérdés
Nem vagyok bezárkózó típus, intenzív társasági életet élek, sportolok, divatosan öltözködöm, rengeteg haverom és egy-két igaz barátom is van. Intelligensnek tartom magam, volt pár barátnőm is de szex sosem volt. Volt,hogy én kúrtam el, valami vígjátékba illő baromsággal és volt, hogy a lány. Nők iránt vonzódom, de ők ált. a barátot keresik bennem és nagyon megbíznak bennem. Későn érő típus vagyok, de most már motoszkál a fejemben, ha felcsípek egy csajt, mit fog szólni, hogy szűz vagyok...Help!
2009. okt. 19. 20:31
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
jógyereknek úgyis csak ribanc akad..
2009. okt. 27. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim válasza:

Persze, várjon csak az igazira... :S

Szerintem egy túlsúlyos embernek is tanácsoljátok azt, hogy csak várakozzon türelmesen és majd ettől lefogy.


Kérdező, írd be a google-ba, hogy PUA, sok érdekes dolgot fogsz találni :)

2009. okt. 29. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
akkor inkább már szerelem.hu v. parom.hu
2009. okt. 29. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim válasza:
Ha alapból nem tud ismerkedni, akkor hiába regisztrál bármilyen társkeresőbe.
2009. okt. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!