Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 23 éves fiú vagyok és még...

23 éves fiú vagyok és még szűz, basszus! Mit javasoltok? Fizessek a szexért vagy várjak még? ááááá

Figyelt kérdés
Nem vagyok bezárkózó típus, intenzív társasági életet élek, sportolok, divatosan öltözködöm, rengeteg haverom és egy-két igaz barátom is van. Intelligensnek tartom magam, volt pár barátnőm is de szex sosem volt. Volt,hogy én kúrtam el, valami vígjátékba illő baromsággal és volt, hogy a lány. Nők iránt vonzódom, de ők ált. a barátot keresik bennem és nagyon megbíznak bennem. Későn érő típus vagyok, de most már motoszkál a fejemben, ha felcsípek egy csajt, mit fog szólni, hogy szűz vagyok...Help!
2009. okt. 19. 20:31
1 2 3 4
 1/34 anonim válasza:
76%

Children of Distance - Ki így ki úgy refrénje:

Ki így, ki úgy, kinek ez, kinek az

Csajozni felesleges, óh, minek az?

Előbb vagy utóbb, ha akarod, ha nem,

Neked is kijut majd egy-két női nem.


Ki így, ki úgy, kinek ez, kinek az

Csajozni felesleges, óh, minek az?

Lehetsz a jó, a csúf, vagy maga a rossz,

Így is úgy is összejön, úgyhogy ne szarozz!


És hidd el,hogy ez így van!

2009. okt. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
20%
Hát elég hülye az a csaj, aki azért hagyna el, mert szűz vagy. A normális lányok szemében ez inkább erény. Ismerek egy srácot, aki egy qrvával veszítette el, mert cikinek érezte, hogy még szűz (16 éves volt asszem). Egyébként rendes, értelmes srác, ad magára, kitűnő tanuló volt mindig, de gondolhatod, hány lánynak kellett egy ilyen perverz lúzer alak...
2009. okt. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim válasza:
41%
Nehogy fizess érte! Megőrültél? Akor már egy normálisabb nővel veszítsd el! Nem olyan ciki az! Csak ne verd nagydobra.
2009. okt. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim válasza:
4%
Pajtás, egy jó tanács... Törődj bele! Ugyan ilyen helyzetben vagyok és rájöttem nincs más megoldás. Ha eddig nem jött össze, ezután sem fog. Barátkozz meg a gondolattal, de 23 évesen, már túl kéne tenned magad. Nekem sikerült 20 évesen. Remélem tudtam segíteni. Ja és még valami, ha már nagyon fáj, hogy nincs senkid, amikor látsz boldog párokat mond magadba jó sokszor..."Ha eddig lemaradtam, most már úgy is minek...?"
2009. okt. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
51%
ja, ezaz baromság az egész
2009. okt. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem menj el 2-3 alkalommal valami bérnőhöz. Óvszert használj.

Jobban megy utána majd a csajozás is.

2009. okt. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
41%
Azért akarsz fizetni érte mert már nem bírsz magaddal, vagy azért, hogy elvegye? Ha később normális lányt akarsz akkor nem ez fog számítani. Úgy is belejössz majd. :D
2009. okt. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
Mind2, de talán erősebben azért, hogy elvegye...
2009. okt. 20. 21:57
 9/34 anonim ***** válasza:
79%
Akkor egyszerű, elmész egy diszkóba keresel egy tucatlibát aki szintén csak b@szni akar. Vagy így nem lenne jó?
2009. okt. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim válasza:
0%
Hol laksz?
2009. okt. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!