Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 23 éves fiú vagyok és még...

23 éves fiú vagyok és még szűz, basszus! Mit javasoltok? Fizessek a szexért vagy várjak még? ááááá

Figyelt kérdés
Nem vagyok bezárkózó típus, intenzív társasági életet élek, sportolok, divatosan öltözködöm, rengeteg haverom és egy-két igaz barátom is van. Intelligensnek tartom magam, volt pár barátnőm is de szex sosem volt. Volt,hogy én kúrtam el, valami vígjátékba illő baromsággal és volt, hogy a lány. Nők iránt vonzódom, de ők ált. a barátot keresik bennem és nagyon megbíznak bennem. Későn érő típus vagyok, de most már motoszkál a fejemben, ha felcsípek egy csajt, mit fog szólni, hogy szűz vagyok...Help!
2009. okt. 19. 20:31
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
Mindenki milyen segítőkész!!!:) Elsőnek csak minél több véleményt szeretnék erről a témáról. És köszi mindenkinek aki ír!
2009. okt. 25. 16:01
 22/34 anonim ***** válasza:
Ha eddig vártál akkor gondolom komoly barátnőt szeretnél, vagy tévedek? Amúgy meg mi értelme volt eddig várni ha elmennél prostihoz? Előbb utóbb csak akad egy nő akit tudsz szeretni és ha ő is szeret akkor örülni fog neki. Legalább is Én örülnék.
2009. okt. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
Szerintem ne fizess érte... Nem kell görcsösen akarni, és ha eljön a pillanat nem lesz gond! Biztos vagyok benne, hogy nem te vagy egyedül 23 éves srác, aki még nem volt lánnyal. Mindennek eljön az ideje...De az, hogy valakit felbérelj, hogy másnap már nyugodt szívvel felkelhess, hogy "ahh végre megtörtént..."hát szerintem ez rosszabb...Csak a mai világ nyomására izgat ennyire ez a dolog...Szerintem gondold végig. Magad miatt tennéd vagy a mai elvárásnak? Ha ezt tisztáztad magadban akkor megteheted a következő lépést! Sok sikert!
2009. okt. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:
Igen, jó lett volna, ha az első egy komoly kapcsolatban, barátnővel történik meg... De most már vannak kétségeim... Tény, hogy a mai világ nyomása nehezedik rám, de hát ebbe születtem bele... Körülöttem már mindenki 16-17évesen elvesztette.Én meg csak vártam. Manapság meg már még korábban elkezdik a tinik, de ez már más téma. Lényeg, hogy kezdetek meggyőzni, hogy várjak még, pedig már a zsetont is félretettem...:)
2009. okt. 25. 19:25
 25/34 anonim ***** válasza:

Nekem is volt egy hasonló kérdésem. Szerintem ha hiszel még a szerelemben akkor várj, ha meg nem akkor tarts szeretőt, de prostinak ezért ne fizess. Minden jót!

18/L

2009. okt. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
100%
Ráadásul szerintem a fiúknál is ugyanúgy meghatározó az első alkalom, mint a nőknél. Egy rosszul elsült első éjszaka a többi alkalomra is kihathat. Márpedig egy prosti, érzelem nélkül nem egy vágyálma senkinek sem szüzessége elvesztésében.
2009. okt. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim válasza:
100%
31 vagyok , már mint srác elég jo képu, szinte az eseted hasonlít az enyémre. Már voltam luxus prostihoz is már csak 10 másodperc volt a célig mikor mondtam hogy nem , mert buntudatom volt a rohadt életben, mert mi hogy ha egy rendes lány vár engem valahol, de hol ebben k...a világban, kint a kocsiban meg sírtam mint az állat, nem is tudom miért. Szinte mindennap az eszemben van,vannak heverjaim, barátnoim, persze baráti viszonyban.Voltak kapcsolataim , de mindig szerintem én baltázom el.
2009. okt. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:
Kitartást barátom! Én még mindig abban hiszek,hogy aki keres az talál. Amíg élek remélek...:)
2009. okt. 26. 13:20
 29/34 anonim ***** válasza:
Várj az igazira. Sokkal kellemesebb, mind egy kalandban elveszíteni. Jó tanács: elméletben tanulj meg a szexről, nőkről mindent, amit csak lehet, mert akkor könnyebb legyőzni a tapasztalatlanságot! (saját tapasztalat egy szűz fiúval, akinek még elméletben is rengeteg hiányossága volt és 23 évesen "rontottam meg")
2009. okt. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim válasza:
62%
Nem vagy elkésve! Nem kell elkapkodni a dolgokat, te egy ilyen tipus vagy! Figyeld meg lesz majd egy luvnya aki ezt fogja értékelni benned!!!
2009. okt. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!