Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 23 éves fiú vagyok és még...

23 éves fiú vagyok és még szűz, basszus! Mit javasoltok? Fizessek a szexért vagy várjak még? ááááá

Figyelt kérdés
Nem vagyok bezárkózó típus, intenzív társasági életet élek, sportolok, divatosan öltözködöm, rengeteg haverom és egy-két igaz barátom is van. Intelligensnek tartom magam, volt pár barátnőm is de szex sosem volt. Volt,hogy én kúrtam el, valami vígjátékba illő baromsággal és volt, hogy a lány. Nők iránt vonzódom, de ők ált. a barátot keresik bennem és nagyon megbíznak bennem. Későn érő típus vagyok, de most már motoszkál a fejemben, ha felcsípek egy csajt, mit fog szólni, hogy szűz vagyok...Help!
2009. okt. 19. 20:31
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
Budapest
2009. okt. 20. 23:04
 12/34 anonim ***** válasza:
Messze van. :( :D
2009. okt. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:
DDD :)
2009. okt. 21. 17:26
 14/34 anonim válasza:
2%
Nem fogsz felcsípni senkit. Eddig sem kellettél a kutyának sem ezután sem fogsz. Ez a való világ. -
2009. okt. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
87%

Miért baj az (azontúl hogy jólesne már szexelni), hogy még szűz vagy? Az én férjem is az volt 24 évesen, és nagyon örültem neki! Egyenesen undorodtam volna tőle, ha k@rvával vesztette volna el. Az egyik rokon srácnak, aki ilyesmi típus, mint te, 35 éves koráig nem volt kapcsolata! Aztán az egyik munkatársnője ráhajtott, 10 éve együtt élnek, minden OK! Szeretik egymást.

Nekem mint nőnek sokkal szimpatikusabb egy olyan srác, mint te,mint aki elkötelezettség nélkül szexel összevissza. Te biztos komoly lányt fogsz találni, aki majd örül, hogy nem voltál felelőtlen.

Attól, hogy a kútba ugrás divat, meg mindenki kútba ugrik, nem lesz követendő dolog kútba ugrani.

2009. okt. 22. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:
Jó néha valakitől hallani ilyesmit is!!Köszi!
2009. okt. 22. 07:50
 17/34 anonim válasza:
Na...tőlem nem is laksz olyan messze!;) :P
2009. okt. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
80%

Mi van akkor ha szuz vagy? szerintem semmi.

a szex az oszton szeru es szuzen is lehetsz elso alkalommal jobb annal aki 5 eve el rendszeres szexualis eletet.

Kuldenel egy kepet magadrol privibe?:)

2009. okt. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim válasza:
Segítsek? ;)
2009. okt. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
100%
Ha elviccelted a dolgot akkor képzeld el mi lenne egy profival?Az ember ilyen helyzetben kinjában viccel.Én nem vagyok szűz de prostival sosem voltam és nekem nem is menne.És ha jobban belegondolsz szerintem neked se.Nem hiszem hogy egy csaj zokon venné anno az én barátnőm (ő se volt nagyon tapasztalt,egy fickóval 2-3szor feküdt le)imádott engem tanitgatni.
2009. okt. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!