Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan veszítsem el a szüzessé...

Hogyan veszítsem el a szüzességem ha a szüleim nem engednek átmenni hozzá és ha itt van nem csukhatjuk be a szoba ajtót?

Figyelt kérdés

15 vagyok a barátom 18 már 1 éve vagyunk együtt és nagyon szeretjük egymást. Jó sokáig együtt szeretnénk még maradni . De van egy kis bökkenő a teljes kiteljesedésben------ a szüleim.. Ti annak idején hogyan oldottátok meg? Ja és talán az is fontos lehet hogy azt nem tudom kamuzni hogy ott alszom a barátnőmnél mert nem aludhatok ott... még táborba sem engednek el. Már egy párszor voltam nálunk és tipi tapi volt de semmi konkrét.

csak mégis sokkal jobb érzés lenne elsőre szeretkezés után elaludni a karjaiban és érezni a szuszogását a nyakamon :s



2013. júl. 11. 15:30
1 2
 11/11 anonim válasza:
Tiz eve mar, de erdekelne, hogyan oldodott meg a dolog. Megirnad, Kerdezo?
2023. aug. 22. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!