Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan veszítsem el a szüzessé...

Hogyan veszítsem el a szüzességem ha a szüleim nem engednek átmenni hozzá és ha itt van nem csukhatjuk be a szoba ajtót?

Figyelt kérdés

15 vagyok a barátom 18 már 1 éve vagyunk együtt és nagyon szeretjük egymást. Jó sokáig együtt szeretnénk még maradni . De van egy kis bökkenő a teljes kiteljesedésben------ a szüleim.. Ti annak idején hogyan oldottátok meg? Ja és talán az is fontos lehet hogy azt nem tudom kamuzni hogy ott alszom a barátnőmnél mert nem aludhatok ott... még táborba sem engednek el. Már egy párszor voltam nálunk és tipi tapi volt de semmi konkrét.

csak mégis sokkal jobb érzés lenne elsőre szeretkezés után elaludni a karjaiban és érezni a szuszogását a nyakamon :s



2013. júl. 11. 15:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Nyugi szüleid idővel felengednek fiatal vagy még :D
2013. júl. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
Nyitott ajtónál
2013. júl. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
Ilyen sürgős?
2013. júl. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
Technikailag vagy sehogy, vagy az utcán. De nem értem, miért olyan sürgős. Egy kis tipi tapi? Pettingeljetek, hogy tudjátok egymásnak mi a jó és utána menjen a szex. Szerintem..
2013. júl. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%
Ráértek még erre, főleg te. Igazuk van a szüleidnek.
2013. júl. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Miért nem mentek ki a természet lágy ölére ha ennyire meg akarjátok ejteni a dolgot. Visztek pokrócot meg piknik kosarat és kész.
2013. júl. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
71%

Írkáljátok ti hogy van ideje?! Ha egy éve együtt vagytok valakivel, mennyire jó érzés az hogy nem nyúlhattok egymáshoz? Hát szerintem semennyire.

Kérdező:Ha a szüleid nincsenek otthon, vagy a barátodnál, vagy azt mondod hogy elmentek egy mozit megnézni és közbe meg a barátodhoz mentek.

2013. júl. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Nem a legszerencsésebb helyzet:/ hallgass az elottem válaszolora:) v vhgy próbáld meggyozni a szuleidet.
2013. júl. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
akkor vagy várd meg míg a szüleid elaludnak és szökj el, de aztán ébredésük előtt othon légy , intézd úgy hogy barátnődnél alszol... van egy csomú lehetőség, csak résen kell lenni :)
2013. júl. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
55%

Nehéz ügy, de vagy meg kell oldani, hogy barátodnál aludj, vagy a bezárt ajtót otthon. Nagyon vaskalaposak és ahogy nézem mindent megtesznek, hogy az ártatlanságod megmaradjon.

De, hogy barátnőnél sem alhatsz ott... Ez már gáz. És nem neked, hanem a szüleidnek. Ez a fajta tiltás már nem egészséges.

Akik meg erkölcscsőszködnek itt, hogy még fiatal meg még ne. 1 éve vannak együtt. 15 évesen már biológiailag teljesen kész, úgy fest fejben is és nem egy buliban egy idegennel a barátnők miatt akarja, hogy elmondhassa már dugott, hanem AKARJA a szexet, a PÁRJÁVAL!

Normális igény, egy normális kapcsolatban.

2013. júl. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!