Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek az gáz, ha én a...

B and B kérdése:

Szerintetek az gáz, ha én a szüzességem elvesztése előtt vagy után nem akarom a partneremet kielégíteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Én írtózok a gondolattól, hogy úgy mond leszopjam a barátomat valaha is még ha kéri is. Szerintetek ez gáz?

És ha akarja mit kéne mondanom neki ?


2013. júl. 2. 21:27
1 2
 1/12 anonim válasza:
igen, szerintem tedd meg
2013. júl. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
És akkor is ha hányingerem van a gondolattól is ?
2013. júl. 2. 21:37
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod, ne tedd meg, de basszus, a kezedet ismered??? Azzal verd ki neki.
2013. júl. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ne tégy olyat, ami nem esik jól. A szex arra való, hogy mindketten élvezzétek, egyikőtök se csináljon olyat, amit nem szeretne. Egyébként kézzel is ki lehet elégíteni egy fiút, nem kell feltétlenül szájjal. De ez most nem úgy lesz, hogy eltervezed, hogy mit mikor, majd jön magától. De mielőtt a konkrét aktusra kerülne a sor, már a legtöbb ember pettingel, felfedezi a párja testét, és azt, hogy mi a jó mindekettőjüknek. Nem kell fejest ugrani! :)
2013. júl. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
És ha vágyik rá , hogy szájjal elégítsem ki?
2013. júl. 2. 21:46
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül szükséges "kielégíteni", mert ha neki adod a szüzességed, az egy nemi aktus melynek során ő kielégül.

(jobb esetben te is). De fel kell izgassátok egymást. Az első alkalommal nem baj, ha nem rá hanem terád koncentráltok. De fedezzétek fel egymás testét, fejezzétek ki egymás felé hogy szeretitek egymást. Próbáld csak simogatni először, játssz vele, barátkozz vele. Ha felbátorodsz akkor finoman a száddal is hozzá érhetsz. nyalogasd mint a fagyit, nem kell egyből tövig leszopni. Egy két orgazmus után szerintem úgy rávetődsz majd, hogy ihaj.....

2013. júl. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hát még mindig írtózok tőle..
2013. júl. 2. 21:55
 8/12 anonim ***** válasza:
Én is utálom, nem kell erőltetni, a szex jó esetben arról szól hogy mindkét félnek jó legyen, ha valami undorít azt nem csinálom meg, és fordítva sem várom el hogy a párom megerőltesse magát valamivel, amit nem csinál szívesen. Normális emberek ezt megértik.
2013. júl. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen muszáj, de te se várd el hogy kinyaljon ;)))
2013. júl. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem is megvan ez, hogy nem szeretném, és nem teszem meg. Ezt vagy elfogadja, ha nem olyan fontos neki, vagy elválnak útjaink, ha ekkora probléma neki.
2013. júl. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!