Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lehetséges, hogy a tampon...

ÉcikeE kérdése:

Lehetséges, hogy a tampon vette el a szüzességem?

Figyelt kérdés

Ma voltam nőgyógyásznál fehérfolyásos panasszal..Nem voltam még fiúval de meg vizsgált..Azt mondta hogy már nem vagyok szűz, és leget hogy csak nem emlékszem..De ez lehetetlen mert sose ittam le magam vagy hasonlók..A sokktól elfelejtettem neki mondani hogy már több mint egy éve tampont használok, a legnagyobbat.. És elég mélyre fel birom helyezni most már..

KÉRLEK VÁLASZOLJATOK, mert nagyon kellemetlenül érzem magam miatta!! :(


2013. jún. 25. 20:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Esélyes.
2013. jún. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
100%
Igen, lehetséges, hogy attól szakadt ki a szűzhártyád. Az is lehet, hogy úgy születtél, hogy neked jóval tágabb. Az pedig, hogy mennyire tudod magasra felhelyezni a tampont, nem függ össze a szüzességeddel. Ne érezd magad kellemetlenül, akárkivel megeshet.
2013. jún. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Újjazástól is átszakadhatott a szűzhártyád.
2013. jún. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
47%
Megerőszakolt a tampon. jelentsd fel!
2013. jún. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
100%
Lehetséges, de addig szûznek számítasz amíg nem voltál fiúval.
2013. jún. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Lehet.
2013. jún. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
29%
Nem lehet, hogy a tampon teleszkópos volt, és ottan addig izgett-mozgott-helytelenkedett, amíg probléma lett?
2013. jún. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Nem maszturbálok, ezt rögtön ki is zártam..És csak ez az egy lehetőség jutott eszembe..


Köszönöm a válaszokat! :)

2013. jún. 25. 21:09
 9/18 anonim ***** válasza:
Ne érezd magadat kellemetlenül, az orvos egy bunkó. Igazán lehetett volna több esze, ahelyett, hogy ilyet kérdez... ugyanis ha nem tudná, a szűzhártya bármitől elszakadhat, akár egy hirtelen mozdulattól is, bár a te esetedben valószínűleg a tampon az ok, vagy egyszerűen tényleg csak alapból "tágabb" vagy. Viszont addig teljesen szűz vagy, amíg nem hatoltak beléd, ne aggódj.
2013. jún. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
Nem lehet, hogy az orvos vette el, ahogy ott turkált?
2013. jún. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!