Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lehetséges, hogy a tampon...

ÉcikeE kérdése:

Lehetséges, hogy a tampon vette el a szüzességem?

Figyelt kérdés

Ma voltam nőgyógyásznál fehérfolyásos panasszal..Nem voltam még fiúval de meg vizsgált..Azt mondta hogy már nem vagyok szűz, és leget hogy csak nem emlékszem..De ez lehetetlen mert sose ittam le magam vagy hasonlók..A sokktól elfelejtettem neki mondani hogy már több mint egy éve tampont használok, a legnagyobbat.. És elég mélyre fel birom helyezni most már..

KÉRLEK VÁLASZOLJATOK, mert nagyon kellemetlenül érzem magam miatta!! :(


2013. jún. 25. 20:19
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy az orvos.. Mert szüzen nem lehet fehérfolyásom..Legalábbis szerinte..
2013. jún. 25. 21:59
 12/18 anonim ***** válasza:
Atyaúristen... én nagyon nagyon kételkedek ennek az orvosnak a tudásában....
2013. jún. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Nem tudom..De nagyon goromba volt! Állítása szerint hazudok, vagy ittas voltam..De az kizárt. Nő létére lehetett volna kicsit megértőbb, szerintem..:/
2013. jún. 25. 22:10
 14/18 anonim válasza:
a tampon volt, nyugi! Nekem is az vette el 11 évesen.. mert úszásra kelett menni sz osztállyal és pont akkor jött meg én meg megvoltam rémülve és nővéremtől gyorsan loptam egyet.. nagyon fájt mikor felhelyeztem meg gyorsan csináltam az ijedtség miatt... csak később esett le, hogy az miért fájt
2013. jún. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Legközelebb messzire kerüld őt el. Nem csak tapló, de a tudása is nulla azok alapján, amiket elmondtál. Komolyan ne menj hozzá többet, még a végén valami olyat ad, ami árt majd az egészségednek. Ha megengedsz néhány tanácsot, a folyást belsőleg tudod a legjobban kezelni. Lehet, hogy gyulladás (orvosi diploma nélkül is megmondom neked, hogy folyása a legszüzebb szűznek is lehet...), de az is lehetséges, hogy csak simán felborult a hüvely, illetve bélflórád, vagy egész egyszerűen csak a hormonok miatt van az egész, ami normális. Mindenesetre keress másik orvost, és még egyszer, nehogy te érezd magadat kellemetlenül.
2013. jún. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat! :)


Kaptam rá krémet is és tablettát is..Pedig kenetet se vett..


Megfogadom a tanácsot és keresek másik orvost :)

2013. jún. 25. 22:28
 17/18 anonim ***** válasza:
Elég hülye az orvos ha azt mondta, hogy szűzen nem lehet fehérfolyásod. A fehérfolyás a nemi érés egyik jele és már menstruáció előtt jelentkezik. Igen, szűz lányoknál is!!!
2013. jún. 26. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Bocs, de egy tampon nem veheti el a szüzességedet. Ez így nagyon hülyén hangzik. Max elszakadhat a szűzhártyád.

A szüzességedet akkor veszted el, ha valaki hím nemű egyed péniszt helyez a vaginádba. Az orvosod meg paraszt.

2013. júl. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!