Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lehetséges h. a tampon vette...

Lehetséges h. a tampon vette el a szüzességem?

Figyelt kérdés
Az első tampon használatom rettenetesen fájt. Több mint 1óráig szenvedtem vele, mert mindig megálltam picit pihenni, de abba nem hagyhattam mert másnap olyan alkalomra mentem ahol kénytelen voltam tamponozni..és ezér tmár előre beakartam gyakorolni, viszont volt egy kis bibi, nem volt kicsi tampon, csak nagy..És az érdekelne engem h. ezzel lehetséges h. elvettem a szüzességemet? És ha igen akkor nem fog úgy fájni az első alkalom?
2008. jún. 16. 00:16
 1/7 anonim ***** válasza:
93%

Szüzesség elvétele még mindig akkortól számít amikor a pénisz a hüvelyedbe hatol.

Lehet hogy sikerült kiszakítani vele szűzhártyádat. Volt vérzés ? Mert akkor vszínű hogy ez a helyzet.

Ettől még fájhat az első alkalom mert a hártya elég jól tudja regenerálni magát szóval szerintem számíts majd fájdalomra ha sor kerül rá (egyébként is jobb meglepődni hogy "jééé, nincs fájdalom", mint az hogy úgy készülsz hogy nem lesz semmi, és egyszer csak beléd nyilal)

2008. jún. 16. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Több oka is lehet annak, hogy fájt egy mivel szűz voltál elég valószínűtlen, hogy a hüvelyed gond nélkül "befogad" egy nagy méretű tampont..továbbá ha erős vérzés volt és tényleg egy órán kersztül próbálkoztál akkor az eleje "megdagadt" ezért még nehezebb volt,hogy helyre kerüljön..(az első válaszadónak valószínű h vérzett ha menstruált), igen lehet átszakítottad a szűzhártyád de attól még szűz vagy:)
2008. jún. 16. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
72%
Akár a tampon "vette el", akár nem, a szüzességnek, vagy annak, hogy valaki szűz-e vagy sem az égvilágon semmi jelentősége nincs. Kár ilyeneken agyalni.
2008. jún. 16. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szóval, lehet hogy szakad a szűzhártyád és ettől még szűz vagy, ha egy pénisz hatol a hüvelyedbe akkor már nem vagy szűz. Azért fájhatott mert nagy tampont használtál és elsőre mindenki kicsit ügyetlen, és ha nem volt erős a vérzésed már akkor ez is okozhatta.

Ettől még fájhat az első alkalom, mert nem feltétlenül a szűzhártyád fáj, hanem a behatolás ahogyan "feszít" a pénisz,és ha nem vagy elég nedves akkor a "surlódás" is fáj, ezért ajánlatos a síkosító.

2008. jún. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
0%
igen
2008. jún. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
jaja!! XD am ne félj a szüzességedet csak pasi veheti el a szüzességed is az mutatja h még nem voltál pasival!! érted? és ne félj nem lecc a tampontól gyereked !! :D
2008. jún. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
A tampontól maximum a szűzhártyád szakad át, de ez nem egyenlő a szüzesség elvesztésével. Tudod a szüzességedet, csak akkor veszíthated el, hogyha egy fiú pénisze belédhatol. Ne keverd a kettőt!!! És szerintem a tanpon csak kitágít, de ez mindenkinél más... És attól még az első együtlét, lehetséges, hogy fájni fog, mert azért gondolj bele, hogy a férfi pénisz, mennyivel nagyobb mint egy akár extra nagy tampon ;)
2008. jún. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!