Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Akkor most már nem vagyok...

Bogi004 kérdése:

Akkor most már nem vagyok szűz? :s

Figyelt kérdés

Ugyebár a barátom szokott ujjazni amikor legelőször csinálta nagyon fájt , majd kevésbé és mostmár egyáltalán nem...

lehetséges hogy akkor történhetett olyan "baleset" ?

16 vagyok

rosszalló és értelmetlen kommenteket mellőzzétek.


2013. júl. 10. 15:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit kitágultál... ennyi.. amúgy fizikailag lehet, hogy már nem, de lelkileg még igen... -.-" De 16 évesen ilyet kérdezni... A mai fiatalság....
2013. júl. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom 1.
2013. júl. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A szűzhártyád átszakadhatott, de míg nem járt benned farok addig jelképesen még szűz vagy:)
2013. júl. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A barátnőmbe olyan könnyen sikerült első alkalomnál belehatolnom, hogy nem akartam elhinni, hogy nem szűz még be is sértődtem, 17 évesek voltunk, egyszerűen átszakadt neki egyéb ok miatt, de attól még előttem szűz volt!
2013. júl. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor nem leszel szűz, ha f#sz járt benned. Addig az vagy, hiába nincs szűzhártyád.
2013. júl. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

"mai fiatalság" mindig ez a válasz...talán el kéne gondolkodni,hogy a "fiatalság" úgy viselkedik,ahogy mástól látja. Könyörgöm hol élünk?! Mit vártatok,hogy majd erényövet hordunk?! Nem a Te lányod! Ne foglalkozz vele! Én 14 voltam,amikor lefeküdtem a pasimmal. Talán baj van vele?! Meg nem is feküdtek le,ahogy olvastam,hanem csak petting volt. Nem?


Amúgy ne félj,eleinte nekem is így volt. Nincs ok az aggodalomra. :)

2013. júl. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Utolsónak: Nem a korával van probléma, hanem a tudatlanságával. Nem akarom elhinni, hogy egy olyan, aki már pettinggel, ujjazzák, nem tud egy alap dolgot, még hozzá azt, hogy mit jelent elveszíteni a szüzességet. Lehet, hogy a szülei is közrejátszottak ebben az ügyben, de szerintem, ha valaki nemi életet akar élni, akkor legyen tájékozódottabb a szex terén.

#1 voltam.

2013. júl. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

igazából a szűzhártámyra értettem mert képzeljétek tudom mit jelent elveszíteni -.-

de még nem feküdtem le vele csak petting volt...

2013. júl. 10. 15:47
 9/9 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet igy tudni. attol hogy fàjt még lehet szûz vagy.
2013. júl. 11. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!