Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan mondjam el, hogy...

Hogyan mondjam el, hogy biológiailag szűz vagyok? 20/L

Figyelt kérdés

Van egy srác,akivel akivel szeretném, ha egy komolyabb kapcsolat össze jönne, nagyon-nagyon tetszik, randizgatunk..Eddig voltak fiúk az életemben, viszont sosem volt komolyabb, meg valahogy úgy alakult, hogy pettingnél több nem volt - gondolom most jönnek a lealázó válaszok, értem én, de most már mindegy. (17 éves koromig vallásos voltam, aztán meg valahogy így alakult.mindegy, nem akarok a múlt miatt itt magyarázkodni.)Gondolom, ha lefeküdnénk, ez észre vehető lenne( szűk vagyok, stb, meg hát jó lenne, ha tudná, hogy figyeljen, vagy nem tudom, azért ezt mégis kéne tudnia, ha lefekszünk egymással).Csak nem tudom, hogy ezt hogy mondjam el, hogy petting volt, de az nem. Meg hát hogy mikor. főleg, hogy egyáltalán nem tűnök szűzies lánynak, elég sokat bulizok, nem vetem meg az alkoholt, volt már több barátom..Mit mondjak, mert az, hogy "petting volt, az nem" egy kicsit nem is tudom, közönségesnek hangzik, vagy nem tudom, furcsa lenne, ha ezt így mondanám, nem akarom, hogy emiatt ne sikerüljön ez a kapcsolat.


Gondoltam, hogy célozgatok rá valahogy, de még nem jutott eszembe, hogy hogy kéne. Tippek?


2013. júl. 10. 11:44
 1/10 anonim ***** válasza:
93%

EMBER!!! 20 éves vagy!!! Van egy varázsszó, amit még biztos nem hallottál: ŐSZINTESÉG!!! Elé állsz, és közlöd, hogy: "Szűz vagyok!" PONT, VÉGE, ENTER! -_-

Istenem, és még ezek fogják a nyugdíjamat biztosítani. Ments meg!!

2013. júl. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Egyszerűen :) Eléállsz és megmondod az igazságot :) Az sokkal kellemetlenebb, ha menet közben derül ki, hogy még szűz vagy, mert azt tuti észre fogja venni a srác. És szerintem ő is tök kellemetlenül érezné magát, hogy nem mondtad el neki, mert ha tényleg akar tőled komolyabban valamit, és kedvel téged, akkor nem fog "kiröhögni" csak azért mert még szűz vagy :)
2013. júl. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Simán mondd meg. Felfogja és 3 másodperc múlva elfelejti, hogy hogyan mondtad el. Nem mintha addig is érdekelné...
2013. júl. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk kezdetnek nőlj fel annyira, hogy mert nevén nevezni a dolgokat. Különben meg ha már annyira komoly a kapcsolat, hogy szexre kerül a sor gondolom szóbajön magától is. Kezdetnek megint csak petting, aztán ha megdícsér, mondjuk a kézimunkádért akkor megköszönöd és megmondod, hogy de másban nem biztos, hogy ilyen ügyes lennél, mert még nem próbáltál mindent. Ha normális a srác veszi a lapot és meg tudjátok beszélni mi a helyzet.

El ne hallgasd semmi esetre sem

2013. júl. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

nem értem, de lehet agyilag tök hülye vagyok Hozzád képest!!

áruld már el, mert beszélgetés alkalmával, azért elmondják volt valakije, szóval miért nem lehetett már elmondani, de ne így fogalmazz, hogy biológiailag vagy szűz, csak simán N

2013. júl. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan mondd el neki, ebben semmi szégyellnivaló nincs. Elmondod, hogy még szűz vagy. Ő meg örülni fog neki, és nekiáll hegyezni a cerkát.
2013. júl. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Tulajdonképp, ha már a szexre kerül sor egy kapcsolatban akkor bizalomnak is lennie kellene nem? Főként így, hogy szűz vagy. Ha meg nem bízol benne annyira, hogy ezt elmond neki, akkor én a helyedben kicsit átgondolnám a dolgokat, hogy biztosan azért teszem-e, mert akarom, vagy csak a "megfelelési kényszer" visz rá.

Egyébként ha normális a srác, -márpedig miért ne lenne az-, akkor még örülni is fog neki, hogy ő lehet az első neked. Sok sikert! :)

2013. júl. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Lehet, hogy nem fogalmaztam érthetően. Azért tettem fel ezt a kérdést, mert ŐSZINTE szeretnék lenni. Szerintem ezt pontosan leírtam a kérdés alá, azt nem tudtam, hogy hogy mondjam el és azt,hogy mikor.


Azért nem akarom azt mondani, hogy "Szűz vagyok", pont, vége, enter, mert ezt érezném valamelyest hazugságnak, vagy ha nem is haugságnak, csak valahogy úgy, hogy nem lennék őszinte. Mivel, én úgy gondolom - bár lehet, hogy rosszul - , hogy hogyha egy lány egy fiúnak azt mondja, hogy szűz, akkor azt hiszi a srác, hogy a mellét is alig fogták meg. Nálam messze nem ez a helyzet, p**ingeltem, o**lisan kielégítettek, volt, hogy egy teljes napot az ágyban voltunk a volt barátommal, fürödtem már fiúval együtt meztelenül, de ennyi elég volt akkor, mindig volt vmi ok...(-ez a múlt, ezt már nem akarom megmagyarázni, ha tudtam volna, hogy találkozok majd egy ilyen fiúval, akkor mind meghagytam volna neki, hogy ezeket is vele csináljam először.) különbség köztem és nem szűz között annyi, hogy bennem még nem volt f**z. Ezért érezném úgy, hogy az, hogy oda állok elé, és azt mondom, hogy szűz vagyok, az nem lenne teljesen őszinte válasz - vagy legalábbis nem kielégítő. Pont ez az, hogy szeretném, ha tudná, hogy hogyan állok.



Soha nem volt még ilyen sráccal dolgom, akivel ennyire akarom, hogy működjön, komoly kapcsolat.


Ha vkinek még nem volt pasija, akkor ebből a szempontból könnyebb, megmondja, h még nem volt senki, szűz vagyok, ha vki meg már nem szűz, akkor az következik, hogy voltak már ilyen tapasztalatai.


Azt nem akarom, hogy zavarba hozzam, sem azt, hogy azt érezze, hogy vmi "megfelelés kényszer" alá helyeztem Egyszerűen nálam így alakult, semmi elvárásom nincs, vagy ilyesmi.. ->és amiatt, h nem hiszem, hogy az én helyzetemben kielégítő magyarázat lenne az, hogy szűz vagyok stop vége enter, és nem akarok semmiképpen hazudni, nem őszintének lenni, elsumákolni, és nem akarom azt se, hogy zavarba jöjjön, így nem tudom, hogy hogy kéne mégis megmondani neki. Amúgy valószínűleg el fogom ezt mondani neki, így, ahogy leírtam, aztán vagy azt gondolja, hogy túl nehéz eset vagyok és nem ért és elhagy, vagy nem. Ez van. Csak nem tudom, mikor, mert azt viszont nem hiszem, hogy ezt már az ágyban kéne megbeszélni, ott meglepetést hozni.

Amúgy valószínűleg én stresszelem túl:) csak tényleg, soha nem volt még ilyen, hogy ennyire akartam volna valakit, soha nem tetszett még ennyire senki (ez a védő szövegem itt a hülyézős válaszokra)

2013. júl. 10. 13:46
 9/10 anonim ***** válasza:
Amit ide az előbb leírtál az mehet neki így ahogy van. A fiúk oda vannak a szűz lányokért úgyhogy no para :)
2013. júl. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Biológiailag szűz:D Beszarás, hogy mik vannak:D
2013. júl. 11. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!