Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Már bánom hogy nem szexeltem...

Már bánom hogy nem szexeltem vele. Lehet még köztünk valami? Szűz vagyok.

Figyelt kérdés

Nem az hogy bepróbálkozott volna azzal hogy szexeljünk, de mivel a személyiségem és a társaságom nem érdekelte, nagyon ritkán keresett és akkor is csak találkozni hívott el, gyanítom nem akart semmit tőlem. De azért többször is arról bókolt hogy mennyire bejövök neki meg jól nézek ki, kb szerelmet vallott egyszer, ölelgetett stb. Voltam neki én meg egy másik csaj egyszerre, tehát nem vett komolyan. De én már szexelni akartam volna vele, mert szűz is vagyok és már jó lenne, meg ő nagyon bejön külsőleg + amúgy jól is éreztem vele magam. Jókat hülyültünk stb.


Azóta másik csajjal van aki bőven nem szűz már. Lehet még köztünk valami?


2013. júl. 9. 22:52
 1/2 anonim ***** válasza:

sajnos nem hiszem.

de a szexet inkább csak a komoly kapcsolaton belülre tartogasd! érdemes várni vele, akárhány éves is vagy!

2013. júl. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Áhh már elmúltam 20 éves bőven. Néhány évvel... :D :S
2013. júl. 9. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!