Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Cikinek érzem hogy nem szexelt...

Cikinek érzem hogy nem szexeltem egy csajozós pasival?

Figyelt kérdés

9-szer találkoztunk, de nem történt semmi szex, (csók is csak 2) én szűz vagyok. Mivel nagy csajozó, és egy éjszakás barátnői vannak legtöbbször, gondolom 9 alkalom szex nélkül ritka nála. Gondolom...


Én megkérdeztem hogy mik a szándékai velem, mert éreztem hogy ebből nem lesz kapcsolat és kidobott engem. Elgondolkodtam hogy ciki vagyok-e hogy nem feküdtem le vele? Mert így most valami apáca vagyok a szemében...


2013. máj. 21. 12:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem menj inkább babázni, az való még neked.
2013. máj. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jól tetted, hogy nem álltál össze vele, mert úgy is csak szenvedtél volna mellette.
2013. máj. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

szerintem is menj babázni.


Amúgy nagy tévedésbe vagy ha azt hiszed hogy nem képes heteket nyalni egy csajozós pasi, hogy megfektessen egy szüzet...

2013. máj. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Cikinek érzed, hogy nem vagy k*rva? Szerintem ne bánd.

Te is tudod, hogy ott csalt volna meg, ahol lehet.

2013. máj. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Csak így majd a közös ismerősök szemében elég gáz leszek :S Mert amúgy én megszerettem, csak úgy éreztem valami hiányzik. És az hiányzott hogy úgy éreztem hogy nem szeret...


Szóval ki tudja majd miket mond rólam...

2013. máj. 21. 13:04
 6/12 A kérdező kommentje:
De ha kaphat olyat aki már nem szűz akkor az sokkal jobb nem? Mondjuk belegondolva szerintem szűz csajjal nem nagyon volt. Max nagyon fiatal korában, olyan 16-17 évesen.
2013. máj. 21. 13:07
 7/12 anonim válasza:
100%
Nem kell cikinek érezned, sőt az lenne a ciki, ha egyből hagyod hogy leteperjen! Soha ne add könnyen magad, ha majd valakit igazán szeretni fogsz azzal próbáld ki milyen is a testi kapcsolat, hidd el, nem fog a tapasztalatlanságod miatt elhagyni, ha meg mégis, nem is szeretett igazán! Ilyen fiú is létezik még! Az ilyen csajozós pasik örökre egyedül maradnak, ha mégis megállapodnak válás lesz a vége, azt hiszem te is kitalálod miért!
2013. máj. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
jól tetted h nem adtad oda magad neki. az meg ne érdekeljen, hogy mit beszél rólad. nehogy már te maradj szégyenben mert komoly kapcsolatot keresel.
2013. máj. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
ez inkább dicsőség neked, mint ciki..
2013. máj. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Úristen még a végén mindenki megtudja, hogy nem vagy k.rva... Mekkora szégyen...

Dicsőség, hogy nem tetted szét a lábad!

Egyedül az a ciki, hogy ezt te gáznak érzed, az viszont nagyon....

2013. máj. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!