Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Van egy barátnőm aki még...

Lumia800i kérdése:

Van egy barátnőm aki még szűz. Ötlet valami, hogy ugy elvezzen hogy ne keljen behatolnom?

Figyelt kérdés
A lány 14 éves. Nem szeretne szexelni 16 éves koráig.. Én ezt tiszteletben tartom természetesen. Valami olyan ötlet kellenne vagy pontosabban inkáb tanács, hogy hogyan tudnám "elvinni" a "csúcsra" .. Nagyon szeretném neki ezt az érzést.. Csók volt eddig, szopás.... Es egy kis csikló simogatas de nem enged tobbet hogy orgazmusa legyen. Fél a dologtol? Tanácsot kérek

2013. júl. 10. 00:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Remélem, te nem vagy több mint 15-16 ... amúgy a bugyibanturkálás az okés. ha túl mélyen ujjazod, elszakadhat a szűzhártya, úgyhogy ne dugd be szerintem az ujjad sem. a csikló és a hüvelynyílás környékét izgatva is gyönyört lehet biztosítani (kézzel, szájjal, nyelvvel, fogak ilyesmi:D ) ( kézmosás nem árt, nehogy megferdőzd valami utcai bacival/vírussal... ) ja én amúgy betegnek számítok, de szarrányalnám a seggét is :D
2013. júl. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 harmadik válasza:
Erogén zonák!!!!! Belsö comb, mellbimbok de keres rá a neten ugy tom 8 van.
2013. júl. 10. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
16 vagyok. Koszonom szepen :D es en sem azert vagyok vele hogy csak a sex... En szeretem nagyon. Ujjazni alapbol nem akartam. Es seggbe lehetne amugy? Jo ez most elegge perverz meg idiotasagnal hangzik csak erdekel.
2013. júl. 10. 00:31
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha elszakad a szűzhártyája akkor mi van? Legalább ez nem lesz gond az első együttlétnél. Amíg a nemiszerveddel nem hatolsz be, addig úgyis szűz! :) Te is csináld neki orálisan, szerintem úgy a legkönyebb, de gondolom minden lány máshogy van.
2013. júl. 10. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

....



Lehetni lehetne, de ha nem engedi magát megdugni (nagyon helyesen, hisz csak 14), akkor miért engedné magát seggbekúrálni?

2013. júl. 10. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszi szepen
2013. júl. 10. 07:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!