Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Akik kiírják az olyan kérdések...

Akik kiírják az olyan kérdéseket, hogy "terhes vagyok? ", azoknak végül mi a sorsa?

Figyelt kérdés
Nagyon kíváncsi vagyok:D
2013. júl. 8. 15:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Némelyik biztos tényleg terhes. Szóval mindenki megnyugodhat, biztosítva van a következő generáció aberrált rétege is.
2013. júl. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Egyszer kiírtam, mert tényleg azt hittem az vagyok, de csináltam tesztet, voltam orvosnál, és szerencsére nem voltam az. :D Mielőtt elkezdenétek r*bancozni, hozzátenném, hogy védekeztünk...
2013. júl. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Többségénél csak vaklárma.
2013. júl. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
Második: Attól még lehetsz r*banc, hogy védekezel. :D
2013. júl. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jó, akkor még azt is hozzáteszem, hogy a barátommal csináltam. :D
2013. júl. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ne aggódj 2-es,szexualitás kérdésnél válaszoltam,kiírtam hogy a párommal(még mielőtt valami rosszat gondolnának rólam),azt a szót használtam hogy dugás és 5levelet kaptam hogy milyen olcsó kis k*rv@ vagyok mert egy értelmes nő nem használja ezt a szót,ássam el magamat és hagyjam el a páromat mert egy férfi sem érdemel r*b@ncot,úgyhogy téged és szépen elkönyveltek felelőtlen ribinek:"D
2013. júl. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy akik ilyeneket írnak, azoknak az a sorsuk, hogy haláluk után a pokol legmélyén szenvedjenek az idők végezetéig, örökös kín, gyötrelem és fogcsikorgatás közepette. De ez nem biztos, lehet más sors vár rájuk.
2013. júl. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Beszippantja oket egy feketelyuk es egy parhuzamos univerzumba kerulnek.
2013. júl. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!