Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha valaki elveszti a szüzesség...

Ha valaki elveszti a szüzességét akkor megváltozik?

Figyelt kérdés
Pl.: a személyisége vagy valami?
2013. júl. 5. 23:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, lúzerből királlyá. A saját szemében.
2013. júl. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Remélem, mert én egy idióta vagyok... És ennél hülyébb már nem lehetek, szóval a változás abszolút pozitív!
2013. júl. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
mivel mindenki ezt sulykolta a tinikbe hogy a szüzesség ciki ezért ha lelkileg nézzük mindenképpen változnak mert leveszi ka vállukról ezt a "terhet" igy kissé felszabadultabb lesz az illető és az önbizalma is megnöhet.
2013. júl. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Abszolút nem, csak az olyan akinek csakis mások véleménye a fontos, na az megváltozhat, amiért---ahogyan előttem is mondták---leveszik a "terhet" róla.
2013. júl. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 My Conserve ***** válasza:

Tipikusan a szüzesség elvesztése idején még rengeteg más is történik, ezért nehéz megmondani, hogy mi a puszta elvesztés hatása.


Szerintem ez egy nagy lépcső és nagy jutalom lehet a felnőtté válás során. De szó sincs róla, hogy ezután már ne lenne szükség további tanulásra, gyakorlásra, stb. És persze már a szüzesség elvesztéséhez is általában hosszas tanulás vezet, a fiatalok megtanulják, hogyan kezdeményezzenek egy kapcsolatot, hogyan legyenek kedvesek a másikhoz, stb.


Elterjedt szokás, hogy aki nem talál magának barátnőt, az prostihoz megy, hogy elveszítse a szüzességét. Ezzel csak az a problémája, hogy egy prostinál csak a szüzességét veszítheti el, ezt a tanulási folyamatot nála nem kaphatja meg. És később akár még ciki is lehet elmesélni, hogy ő prostinál veszítette el.

2013. júl. 6. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
változik hááát!!!!!!!!!! nekem egyből kinőtt a harmadik lábam, pikkelyesedni kezdett a hátam és szárnyaim nőttek. nehogy szexelj!
2013. júl. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hahaha utolsó, nagyon komoly oltást húztál rám de tényleg, ha nem lennél olyan sötét mint a bőrszíned talán értelmes választ is adtál volna ;)
2013. júl. 7. 18:07
 8/10 anonim ***** válasza:
én sötét?????? te meg ilyen kérdést teszel fel! szerintem ezt most te nyerted! ;)
2013. júl. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem is érted a kérdést ebből a válaszból is látszik, inkább vegyél nyelvtan órákat gyakorolj egy kis szövegértést, tanulj emberséget, megértést akkor talán a barátaid sem fognak hülyének tartani, mert van rá egy tippem, hogy ez a helyzet. Azért mert valaki valamiről nem tud annyit mint mondjuk Te, (bár szerintem egy szikrával nem vagy tapasztaltabb te sem ebben a témában...)azért még nem kéne itt pakolni magad mert hidd el nem csak én de senki már nem kíváncsi az idióta megjegyzéseidre
2013. júl. 8. 19:09
 10/10 anonim ***** válasza:
az egész teste átdeformálódik és így jönnek létre a zombik bakker
2013. júl. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!