Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha egy lány elveszíti a...

Ha egy lány elveszíti a szüzességét, megváltozik a külseje?

Figyelt kérdés
Azt olvastam valahol, hogy amikor egy nő elveszíti a szüzességét, megváltozik az arca, ráadásul nem előnyére. Ezért nagyon félek az első alkalomtól, nem szeretném, ha változás lenne utána az arcom bármelyik részén. Mennyi igaz ebből?

2012. nov. 7. 01:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
42%

ezt nem tudom, biztos jönnek majd a kedves hülyéző válaszok, de nem tudok ilyenről.

az viszont igaz h nem lesz már olyan vonzó a férfiak számára. lesüt sok lányról h egyszer már megkapta valakitől és már egy férfi nem akkora dolog számára. a szűz lányokról meg az süt le, h igen, őbenne van vmi vonzó, még adhatok neki olyat, amit még nem kapott férfitől.

2012. nov. 7. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
61%

nem csak a szextől és nem csak az arcod és nem csak a nőknek

úgy tudom a sok önkielégítést végző fiatal fiúk következő életükben vörhenyes porszívóügynökök lesznek és márklárul fognak beszélni ezért már csak napi 1szer recskázok 23/f

2012. nov. 7. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem egy hatalmas hülyeség, ilyet még nem is hallottam, pedig azt hittem nincs már aki üti ezt a sok bugyuta kérdést, de van, úgyhogy gratulálok!
2012. nov. 7. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
Ez csak akkor igaz, ha nem védekezett. De olyankor nem csak az arca fog megváltozni.
2012. nov. 7. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
28%
Igen, arcra változik. Jelképesen megnől, de ezt értsd úgy, hogy megnől az egója, hogy ő mostmár fel lett avatva, és jó beképzelt fejű bugyuta majomként fogja majd a még- szűzjószágokat "lekezelni", hogy jééé, koma' te meg hogy lehet,hogy még nem volt senkid? Te biztos nem vagy normális" félek tőled, menj innet! nem kellesz te nekem" Ez lesz ezután az általános reakciója.
2012. nov. 7. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
58%
Miután elveszíted a szüzességedet, megnő a szervezetedben az ösztrogén (férfiakéban a tesztoszteron) szint. Bár nem hinném, hogy nagyon befolyásolná az arcod. Mindazonáltal a megemelkedett női nemi hormon szintje miatt a pasik elvileg kívánatosabbnak fognak találni.
2012. nov. 7. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
csak akkor, ha a gonosz mostohaanyja elátkozta kiskorában.
2012. nov. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
56%
A külsőd megváltozik! Egy hártyával kevesebb lesz! De az arcod csak akkor változik meg, amikor a fater elkezdi kérdezgetni, hogy hol is voltál, mit csináltál?
2012. nov. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
a belseje
2012. nov. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
ha belédköt
2012. nov. 8. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!