Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért válaszák a fiúk többsége...

Miért válaszák a fiúk többsége a szüz lányokat?

Figyelt kérdés

2013. jún. 26. 14:00
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
74%
nem kell szégyenkeznie hogy az ő barátnőjét ki dugta már előtte
2013. jún. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
59%
Mert különleges dolog. Ha egy lány odaadja a szüzességét egy srácnak, megmutatja hogy tényleg bízik benne és hogy szereti.
2013. jún. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
59%
Talán azok nem gúnyolódnak, nincs elváráuk teljesítmény szempontjából és nincs összehasonlítási alapjuk vagyis addigi legjobb lehetnék... Ha már volt legalább 1 csávója akkor alapból csak 2.lehetnék.
2013. jún. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
74%
Hát azért nagyon más velük az 1. alkalom, gyakorlatilag te szeretteted meg vele a szexet, te tanítgatod. Na meg ugye örökre emlékezni fog rád az élete során.
2013. jún. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
amiket irtatok az mind szép és jó, de senki nem válsztja a szűz lányokat. max a szűz kisfiúk. hisz a szűz lányok pont ezért rinyálnak ezen az oldalon,hogy miért nem kellenek senkinek?
2013. jún. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

Ezeket értem és köszönöm a válaszokat is.

De szerintetek mennyi időtöl számit cikinek az ha a lány még szűz?

2013. jún. 26. 14:15
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

én 18 vagyok, LÁNY! :D

ránézésre senki se mondaná meg hogy szüz vagyok, hiszen nem azért vagy az, mert nem kellek senkinek, hanem mert még én nem találtam meg, aki megérdmeli hogy ő lehessen az elsö :) Akiknek elmondom mindenki meglepődik hogy még az vagyok:) és senki szerint nem ciki (vagy nem merik a szemembe mondani:D) de bárki eddig megtudta mind csak elönynek tartotta :)

2013. jún. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
0%

Mert hülyék...Én nem hajtok a szüzekre...Ügyetlenek,félnek a farkaktól,vigyázni kell velük,hogy gyengéden...Tiszta szenvedés.

Míg egy tapasztaltabb már azért tudja,mi a jó.

Sokan csak a végletekben gondolkodnak,hogy valaki vagy szűz,vagy qrva...

Pedig a többség a kettő közt mozog

Pl ha valaki csaj el kezdi a szexelést 16 évesen ,évente van egy pasija,amire oda jut,hogy hozzám kerül,8-10 pasival volt már.Kimondva sok,de teljesen reális.

Nem kell rá várni,mert ő is kívánja,és nem az első neki,hanem a 9-11. az,amit tőlem kap.

Szerintem aki szüzet akar,kicsinek érzi a nemiszervét,és ügyetlennek magát.Ezért keres olyat,akinek nincs összehasonlítási alapja.

Én voltam hihetetlenül nagy ri.banccal is,és abban a csajban is nagyot élveztem,és ő is rajtam.Az hülyeség,hogy a sokat dugott csajt nem lehet érezni.A szülés más téma.

Úgyhogy összességében: Önbizalomhiány miatt választanak ha lehetőségük van rá szüzet.Nekem van önbizalmam és szexuális teljesítményem.,Nem szorulok rá,hogy tapasztalatlan,általában lelkisérült nők után keresgéljek.

2013. jún. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
27%
Azért hogy aki nem tud helyese írni az megtanuljon... komolyan a 8 általános már luxus? -.-"
2013. jún. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
0%

18as vagyok megint

A szüzesség kb 16 éves kortól cikinek számít.Legalábbis a való éetben annak veszik...

2013. jún. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!