Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egy velem egykorú 30-as nők...

Egy velem egykorú 30-as nők többsége elítélné hogy szűz vagyok?

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy a 16-24 évesek igen, de az én korosztályom?
2012. jún. 16. 14:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

30 éves szűz... uff... kemény... hát sok sikert.


Légy magabiztos és észre se veszik.

2012. jún. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ott is titkolnom kell szüzességem?
2012. jún. 16. 14:24
 3/15 anonim ***** válasza:
Aha. Senki se szereti a sikertelen embert, mert azt nem jelent jót a jövőjére nézve.
2012. jún. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ne hangoztasd hogy szüz vagy ha randizni mész de szerintem lehetsz még szerencsés találhatsz még nőket
2012. jún. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, ha eljutsz egy lannyal odaig, hogy bensoseges, mely, tartalmas, harmonikus a kapcsolatotok, megertitek egymast, jol kijottok es tenyleg bizhattok egymasban, akkor nem kell titkolnod.

Lehet, hogy meglepodik, de ez maximum egy kis akadalyt jelenthet, amin majd kozosen tulleptek. Egy uj kapcsolatban ugyis mindig csiszolodni kell egymashoz a szexben is...


Na, persze azert, hogy ilyen kapcsolatod legyen, kemenyen meg kell dolgozni, sok energiat kell belefektetni.

2012. jún. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

LOL


www.rosszlanyok.com let's try it ...

2012. jún. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

A szüzesség nem bűn, nincs mit elítélni rajta.


Viszont nem javaslom, hogy hangoztasd! Főleg ne az első randik egyikén.


Ijesztő lehet, és nem a szexuális része miatt, hanem mert feltételezhetően normális párkapcsolatod se volt még.


A szexbe bele lehet jönni és nem szüzek között is idő kell ahhoz, hogy összecsiszolódjanak,

DE az, hogy nincs párkapcsolati tapasztalatod...

az riasztó lehet.


+

Az előbb ugyan javasolták, de inkább ne k.rvázz!

Nem leszel vele előbbre.

A párkapcsolatok terén ugyanúgy "szűz" maradsz.

A nők többsége pedig elég komolyan elítéli azt, ha egy pasi fizet a szexért.


28/N

2012. jún. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
47%

Előzőnek: "A nők többsége pedig elég komolyan elítéli azt, ha egy pasi fizet a szexért."


Erre válaszolnám: A nők jelentős része, hogy elvárja, hogy kapjon valamit a szexért cserébe. :D Még ha nem is készpénzt. :D:D Akkor hogy is van ez? :D:D

2012. jún. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nagyon egyszerű a válasz: nem azonos körökben mozgunk.


Egy olyan nőt se ismerek, aki "valamit is várna a szexéért" a te fogalmaid szerint.

A szex nem ajándék és nem eszköz.

Akkor kerül rá sor, amikor mindkét fél úgy akarja.

Az én ismeretségi körömben a nők legalább úgy keresnek, mint a párjuk, ezért fel se merül "anyagi ellenszolgáltatás". Semmilyen formában.

Ajándékokkal kölcsönösen meg szoktuk lepni egymást.


És még egyszer: nálam örökre elásná magát egy férfi, ha megtudnám, hogy valaha az életében szexuális szolgáltatásért fizetett.

2012. jún. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

#5: Amit írsz, hogy eljut egy bensőséges kapcsolatig, meg hasonlók ez olyan 20 éves kor környékéig okés.

25-30 körül már előbb megtörténik általában az első együttlét, minthogy bármiféle mély bensőséges kapcsolat kialakulna. Itt már természetes a szexualitás a felek ismerik magukat és a másik nemet is.

-----------------

Kérdező!


Szerintem se hangoztasd. Még ha odakerültök, akkor sem. Ha bénáznál, akkor mondd, hogy kijöttél a gyakorlatból. Nem konkrétan az a gond, hogy nem tudsz jól szexelni, mert maga ez a dolog tényleg gyorsan tanulható. Inkább a 10-15 éves sikertelenség lehet az, ami elriasztja a nőket.

2012. jún. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!