Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Van egy velem egykorú barátnőm...

Van egy velem egykorú barátnőm, de ő már nem szűz. Sokat pettingeltünk már, csináltunk már úgy is, mintha szexelnénk, de ruhában. Sor került volna a szexre, amikor hirtelen lekonyult. Miért?

Figyelt kérdés

Szóval, 16 éves vagyok, van egy velem egykorú barátnőm, de ő már nem szűz. Sokat pettingeltünk már, csináltunk már úgy is, mintha szexelnénk, de ruhában. Egyszer volt egy alkalom, amikor megtörténhetett volna, de petting után levetkőztünk, felhúztam a gumit és hirtelen lekonyult...azt hittem levágom, elég kínos volt. Most lesz egy alkalom, amikor újra "próbálkozhatok", de nagyon félek, hogy hasonló dolog fog történni. Olvastam már, hogy volt másoknak is ilyen problémája..esetleg ha tudnátok segíteni, hogy hogy kűzdjem le, mit csináljak-ne csináljak, megköszönném.

Egy másik kérdés, ha már írok: ha esetleg reggel újra(remélem legalábbis:)) csináljuk, zuhany alatt, és nem húzok fel gumit, de orgazmusnál kihúzom belőle, ..szóval attól még lehet, hogy terhes lesz? Nagyon szépen köszönöm előre is!


2008. dec. 30. 00:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Először:

Igen attól még lehet terhes, mivel előváladékod akor is keletkezik.


Másodszor:

Ne görcsölj mindenen, főleg ne azért, hogy adja az ég, hogy sikerüljön, mert akkor tuti nem fog.

Ez tapasztalat.

Engedd el maad bízzátok magatokat egymásra.

Különben is, ha a barátnőd tudja, hogy te még szűz vagy, akkor figyelni is fog még rád, ez biztos, legalábbis irányít.

Egyébként gyanítom, hogy a görcsölés miatt em tudod megtenni.

2008. dec. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%
igen..lehet hogy terhes lesz mert az előváladék is tartalmazhat spermákat...úgyhogy szerintem inkább ne kockáztassatok...
2008. dec. 30. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor nem fogunk kockáztatni. És mi a tippetek? Hogy tudnám kiverni magamból ezt a feszültséget? Szerelmesek vagyunk egymásba, szóval ezzel biztos nincs gond...nehéz eset vagyok:)
2008. dec. 30. 00:33
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
minden kezdo fiunak meggyulik a baja a gumival. Azt tudod max csinaln, hogy nem gorcsolsz, a gumit hamarabb is feltudod huzni, hogy ha oda kerul a sor, akkor ne stresszelj vagy a baratnod huzza fel valahogy beiktatva az elojatekba. Amugy sok sikert a zuhanyhoz, csak azt hiszed, hogy olyan egyszeru...ja es igen, lehet terhes gumi nelkul.
2008. dec. 30. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
jó persze, nem görcsölök..de ha jön magától, nem tudok mit csinálni..mindegy, remélem sikerülni fog, szurkoljatok:) és ha esetleg van még valakinek valami "bölcs" dolga ezzel kapcsolatban, köszi!
2008. dec. 30. 00:41
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos volt nekem is ilyen problémám... már szexelhettünk volna, de nem volt kemény, szal hagytuk... ez nagyon felidegesített, de tudtam, hogy ha görcsölök, akkor csak rosszabb lesz, szal mikor megint oda került a sor, akkor igy gondolkoztam: Ha lesz, lesz, ha nem lesz, akkor nem lesz. :D Remélem érted... igy se volt jó kb 3x, de aztán minden helyrejött, még most sem az igazi, de már nem görcsölök rajta, és tudom, hogy akkor csak jobb lesz... hidd el.. nem könnyű igy csinálni, tudom... mikor már minden jó lenne, akkor miattad nem jön össze. Rossz érzés, de ez van, ha nem görcsölsz, helyrejön, hidd el.. NEM EGYBŐL!! Idővel.... nekem kb 4-5 alkalom után kezdett alakulni, de ahogy mondtam, még most sem tökéletes. :D Remélem hasznos választ adtam. ;)
2008. dec. 30. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
7%
Elő nedvtől nem lesz terhes, ha tényleg nem mész bele. De egy baleset is elég... Amúgy nekem sem áll, ha gumi van rajtam, túl szűk...
2008. dec. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szia!figyeu ha probald meg h nem magara a sexre, a gumira es az orgazmusra gondolsz, hanem arra h mennyire szereted a baratnodet, h olyan vele mindha lebegnel..nem kell idegesnek lenned es sok bosszusagotg okoz a gumi az teny...gyujts gyertyakat ha tudsz fozni akkor fozz valami finomat a parodak, mennyjetek el furodni, gyujts gyertyakat es ne magara a sexre gondolj hanem a BARATNODRE.Remelem h elegedett leszel a valaszommal.Sok sikert.
2008. dec. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket, meg a hasznos infókat. Megpróbálok mindent megtenni, hogy jól sikerüljön.
2008. dec. 30. 11:21
 10/13 anonim válasza:
100%

Figyu adok egy nálam bevállt tippet;-)

Most karikor megtörtént az első én voltam szűz barátnőm nem.

Én voltam felül azt mondta húzzam fel a gumit és lássak neki.

Ezzel a lendülettel le is konyult:)

Próbálkoztam de nem sikerült.

Mondtam neki hogy üljön rám mocorogjon,közben csókolóztunk ezáltal ellazultam.

Gyorsan gumi fel és már bent is voltam a menyországban:)

Sok szerencsét és remélem segítettem:)

2008. dec. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!